1-2 dages levering
100% anonymt & sikkert
29 kr fragt / Fri over 699 kr
100* dages returret
4.5 stjerner på Trustpilot
Intimlegetøj
Bedre Sex
Lingerie & Forspil
BDSM
Tilbud
0
Indkøbskurv
Søge forslag
Kategorier
Produkter
Bedst i test 2026
Udforsk efterårets bedste produkter
Filtrer produkter
Nulstil

Nyheter Apotek

23 produkter

Apoteket hos Mshop er ikke et rigtigt apotek, men det er her du finder de produkter, der faktisk virker: glidecreme, kondomer, intimpleje og alt det andet, du ikke gider stå og rode efter bag disken hos din lokale farmaceut. Vi har samlet et bredt udvalg fra kendte mærker som Pjur og RFSU, og det hele leveres diskret til døren inden for 1-2 dage. Pakken ser ud som enhver anden pakke. Har du spørgsmål til et produkt, sidder vores sexologisk uddannede kundeservice klar til at hjælpe uden at gøre det akavet.

Filtre & Sortering
Glidecreme
Intim Hygiejne
Erektion
Julekalender
Apotek RFSU - Oh Yes! - 40 ml
Apotek RFSU - Oh Yes! - 40 ml
Nyhed
RFSU
RFSU - Oh Yes! - 40 ml
Varm, pirrende gel der øger følsomheden, så nydelsen topper på 10-15 min. Duftfri, vandbaseret og kompatibel med kondom, legetøj og glidecreme.
69 kr
Apotek RFSU - LactiCUR Vagitorium 10p
Apotek RFSU - LactiCUR Vagitorium 10p
Nyhed
RFSU
RFSU - LactiCUR Vagitorium 10p
Silkeblød fugt og ro ved tørhed og irritation, helt uden hormoner og antibiotika. Genskaber pH-balance og støtter den naturlige flora på bare 7 dage med 1 stikpille dagligt.
129 kr
Apotek RFSU - Massage Lube - 200 ml
Apotek RFSU - Massage Lube - 200 ml
Nyhed
RFSU
RFSU - Massage Lube - 200 ml
Vandbaseret 3-i-1 gel med silkeblød, ikke-klistret glide - perfekt til massage og intimitet. pH-balanceret, parfumefri og kompatibel med kondomer og legetøj - og 200 ml rækker længe.
89 kr
Apotek Hard Night
Apotek Hard Night
Nyhed
6
Stamina Pax
Hard Night
Det ultimative produkt til mænd. Nu med en mere intens og forbedret formel.
2 stk.
10 stk.
20 stk.
80 stk.
160 stk.
fra
179 kr
Apotek Erektion - udholdenhed og størrelse
Apotek Erektion - udholdenhed og størrelse
Bundle Deal
202
Stamina Pax
Erektion - udholdenhed og størrelse
Alt i ét kit for at øge din erektion.
239 kr
SALE
Tid. Pris:
409 kr
(-42%)
Apotek LoveBoxxx - Naughty & Nice Advent Calendar 2026
Apotek LoveBoxxx - Naughty & Nice Advent Calendar 2026
Nyhed
Loveboxxx
LoveBoxxx - Naughty & Nice Advent Calendar 2026
24 overraskelser med legetøj, glidecreme og små spil, der bygger lyst dag for dag. Diskret, luksuslook og masser af værdi i en gaveklar æske.
999 kr
Apotek Creamy - Intimate Gel Real Fake Semen - 70 ml
Apotek Creamy - Intimate Gel Real Fake Semen - 70 ml
Nyhed
Creamy
Creamy - Intimate Gel Real Fake Semen - 70 ml
Kamera-klar, naturtro look og lækker glideevne - klar, når fantasien spiller med. Dermatologisk testet, parfumefri og kompatibel med kondomer og de fleste toys.
99 kr
141,4 kr / 100 ml
Apotek Creamy - Intimate Gel Real Fake Semen - 150 ml
Apotek Creamy - Intimate Gel Real Fake Semen - 150 ml
Nyhed
Creamy
Creamy - Intimate Gel Real Fake Semen - 150 ml
Cremeagtig, mælkehvid gel med super realistisk look og lækker glideevne. Kondom- og legetøjsvenlig, pH-balanceret, uden duft og nem at vaske af.
139 kr
92,7 kr / 100 ml
Apotek Creamy - Intimate Gel Real Fake Semen - 250 ml
Apotek Creamy - Intimate Gel Real Fake Semen - 250 ml
Kommer snart
Creamy
Creamy - Intimate Gel Real Fake Semen - 250 ml
Cremet, vandbaseret glidegel med realistisk finish - helt uden parfume og parabener. Hygiejnisk, kondom- og toyvenlig, og 250 ml der rækker længe.
169 kr
67,6 kr / 100 ml
Apotek System JO - Bake Shoppe Peach Cobbler Lubricant - 60ml
Apotek System JO - Bake Shoppe Peach Cobbler Lubricant - 60ml
Nyhed
System JO
System JO - Bake Shoppe Peach Cobbler Lubricant - 60ml
Silkeblød, vandbaseret glidecreme med fræk smag af fersken og wienerbrød. Kondom- og legetøjsvenlig, sukkerfri og uden parabener - bare ren nydelse.
119 kr
198,3 kr / 100 ml
Apotek System JO - BLŌ Oral Pleasure Gel Watermelon - 30ml
Apotek System JO - BLŌ Oral Pleasure Gel Watermelon - 30ml
Nyhed
System JO
System JO - BLŌ Oral Pleasure Gel Watermelon - 30ml
Tykt, vandbaseret gel med saftig vandmelon og kølig prikken, der bliver hvor du vil. Kondom- og legetøjsvenlig, sukkerfri og uden bedøvelse for ren, lækker kontrol.
139 kr
463,3 kr / 100 ml
Apotek System JO - BLŌ Oral Pleasure Gel Strawberry - 30ml
Apotek System JO - BLŌ Oral Pleasure Gel Strawberry - 30ml
Nyhed
System JO
System JO - BLŌ Oral Pleasure Gel Strawberry - 30ml
Sød jordbærsmag og kølende friskhed, der gør oplevelsen ekstra lækker. Tykkere gel, der bliver hvor den skal, så du undgår dryp og spild.
139 kr
463,3 kr / 100 ml
Apotek System JO - Bake Shoppe Orange Creampuff Lubricant - 60ml
Apotek System JO - Bake Shoppe Orange Creampuff Lubricant - 60ml
Nyhed
System JO
System JO - Bake Shoppe Orange Creampuff Lubricant - 60ml
Sød appelsin-vanilje smag som en dessert, helt uden sukker, men fuld af fristelse. Klar, silkeblød glideevne der skylles af let, og spiller godt med kondomer og legetøj.
119 kr
198,3 kr / 100 ml
Apotek System JO - Vitalize Nourish Moisturizer - 60ml
Apotek System JO - Vitalize Nourish Moisturizer - 60ml
Nyhed
System JO
System JO - Vitalize Nourish Moisturizer - 60ml
Let, hurtigabsorberende fugt med hyaluronsyre - helt uden fedtet finish. pH-balanceret med squalane, E-vitamin og prebiotika for ro og komfort hele dagen.
169 kr
281,7 kr / 100 ml
Apotek System JO - BLŌ Oral Pleasure Gel Mango Peach - 30ml
Apotek System JO - BLŌ Oral Pleasure Gel Mango Peach - 30ml
Nyhed
System JO
System JO - BLŌ Oral Pleasure Gel Mango Peach - 30ml
Tykt, mango-fersken smagende, vandbaseret gel der bliver hvor den skal - uden at klistre. Ren finish med minimal eftersmag, kondom- og legetøjsvenlig og nem at skylle af.
139 kr
463,3 kr / 100 ml
Apotek System JO - BLŌ Oral Pleasure Gel Orange Limeade - 30ml
Apotek System JO - BLŌ Oral Pleasure Gel Orange Limeade - 30ml
Nyhed
System JO
System JO - BLŌ Oral Pleasure Gel Orange Limeade - 30ml
Frisk appelsin-lime smag med kølig prikken, der holder længe og frister. Tyk gel uden dryp, som dæmper naturlig smag og er kondom- og legetøjsvenlig.
139 kr
463,3 kr / 100 ml
Apotek System JO - Bake Shoppe Frosted Cupcake Lubricant - 60ml
Apotek System JO - Bake Shoppe Frosted Cupcake Lubricant - 60ml
Nyhed
System JO
System JO - Bake Shoppe Frosted Cupcake Lubricant - 60ml
Silkeblød, vandbaseret glide med lækker cupcake-smag - helt uden sukker og parabener. Rejsevenlig, skylles let af og fungerer med kondomer og legetøj.
119 kr
198,3 kr / 100 ml
Apotek System JO - BLŌ Oral Pleasure Gel Strawberry Lemonade - 30ml
Apotek System JO - BLŌ Oral Pleasure Gel Strawberry Lemonade - 30ml
Nyhed
System JO
System JO - BLŌ Oral Pleasure Gel Strawberry Lemonade - 30ml
Sød jordbær-lemonade smag med kølende kick, der gør oplevelsen ekstra lækker. Tyk, sukkerfri gel bliver, hvor den skal, i en diskret 30 ml tube.
139 kr
463,3 kr / 100 ml
Apotek System JO - Vitalize Balance Intimate Mist - 60ml
Apotek System JO - Vitalize Balance Intimate Mist - 60ml
Nyhed
System JO
System JO - Vitalize Balance Intimate Mist - 60ml
Neutraliserer lugt i stedet for at overdøve - pH-balanceret med prebiotika og rosenduft. Hurtigtørrende mist med aloe og E-vitamin, der giver frisk, blød komfort på farten.
159 kr
265 kr / 100 ml
Apotek Überlube - Good-To-Go Refills - 2x15 ml
Apotek Überlube - Good-To-Go Refills - 2x15 ml
Nyhed
Überlube
Überlube - Good-To-Go Refills - 2x15 ml
Fyld rejseetuiet op med 2 diskrete glasrefills - lang holdbar, silkeblød og uden klister. Duftfri og skånsom formula uden glycerin og parabener, kompatibel med latex og polyisopren.
169 kr
563,3 kr / 100 ml
Apotek Überlube - Good-to-Go Traveler - Silver - 15 ml
Apotek Überlube - Good-to-Go Traveler - Silver - 15 ml
Nyhed
Überlube
Überlube - Good-to-Go Traveler - Silver - 15 ml
Silkeblød, vand- og svedresistent silikoneglid, der holder længe og føles ren. Refillbar pumpe i diskret alu - nem at dosere, nem at tage med.
169 kr
1126,7 kr / 100 ml
Apotek Pjur - Man Lust
Apotek Pjur - Man Lust
Nyhed
1
Pjur
Pjur - Man Lust
Hurtig, intens prikken på få sekunder, der holder op til 15 minutter. Sikker vandbaseret gel, kondom- og legetøjsvenlig, i diskret 15 ml pumpe.
159 kr
Apotek Pjur - Organic Care
Apotek Pjur - Organic Care
Nyhed
Pjur
Pjur - Organic Care
Medicinsk sikker, 97% naturlig og helt uden parfume - ren ro til sart hud. Skøn, pH-afbalanceret fugt der styrker barrieren og føles blød hele dagen.
149 kr
298 kr / 100 ml
Ikke hvad du søgte efter?
Du har set alle produkterne i kategorien "Apotek".
Klik her for at se flere produkter af "Bedre sex":
Produktet er lagt i din kurv
Baseret på din varekurv
Passer perfekt sammen
Baseret på din varekurv
Anbefales til dig
Trender lige nu
Andre kunder har lige købt disse
1-2 dages levering
Vi forventer at kunne levere din pakke indenfor 1-2 hverdage. Bestiller du inden kl. 14.45 afsender vi pakken samme dag.
Bring Instabox Budbee UPS
5-10 dages levering
Leveringstiden for dette produkt er 5–10 hverdage. Produktet sendes direkte hjem til dig fra et af vores europæiske lagre.
DHL GLS FedEx
29 kr fragt / Fri over 699 kr
Vores leveringspriser starter fra 29 kr. Vi tilbyder forskellige leveringsmetoder og fragtselskaber, som vælges ved bestilling. Ved køb for over 699 kr får du fri fragt på din ordre.
100% diskretion
Din pakke afsendes i en diskret og anonym pakke. Afsender er anonymiseret på pakken og ligeledes i betalingsinformationer. Indholdet af din pakke vil ikke være synligt eller tilgængeligt for andre.
Anonymt paket
100 dages returret
Du kan returnere dine produkter indenfor 30 dage, så længe de ikke er åbnet, brugt eller beskadiget. Hvis du abonnerer på vores nyhedsbrev, får du en forlænget returret på 100 dage. Du som kunde står for fragtomkostningerne ved en eventuel retur.
Det siger vores kunder
Fremragende
Trustpilot
4.5 af 5.0
385 anmeldelser på