1-2 dages levering
100% anonymt & sikkert
29 kr fragt / Fri over 699 kr
100* dages returret
4.5 stjerner på Trustpilot
Intimlegetøj
Bedre Sex
Lingerie & Forspil
BDSM
Tilbud
0
Indkøbskurv
Søge forslag
Kategorier
Produkter
Bedst i test 2026
Udforsk efterårets bedste produkter
Filtrer produkter
Nulstil

Glidecreme

147 produkter
Glidecreme System JO - Bake Shoppe Peach Cobbler Lubricant - 60ml
Glidecreme System JO - Bake Shoppe Peach Cobbler Lubricant - 60ml
Nyhed
System JO
System JO - Bake Shoppe Peach Cobbler Lubricant - 60ml
Silkeblød, vandbaseret glidecreme med fræk smag af fersken og wienerbrød. Kondom- og legetøjsvenlig, sukkerfri og uden parabener - bare ren nydelse.
119 kr
198,3 kr / 100 ml
Glidecreme System JO - Bake Shoppe Orange Creampuff Lubricant - 60ml
Glidecreme System JO - Bake Shoppe Orange Creampuff Lubricant - 60ml
Nyhed
System JO
System JO - Bake Shoppe Orange Creampuff Lubricant - 60ml
Sød appelsin-vanilje smag som en dessert, helt uden sukker, men fuld af fristelse. Klar, silkeblød glideevne der skylles af let, og spiller godt med kondomer og legetøj.
119 kr
198,3 kr / 100 ml
Glidecreme System Jo - Candy Shop H2O Butterscotch Lubricant - 60 ml
Glidecreme System Jo - Candy Shop H2O Butterscotch Lubricant - 60 ml
System JO
System Jo - Candy Shop H2O Butterscotch Lubricant - 60 ml
Silkeblød, vandbaseret glidecreme med ægte butterscotch-smag - sød uden sukker. Ikke-klistret, sikker med kondomer og toys og nem at skylle af - perfekt til tasken.
119 kr
198,3 kr / 100 ml
Glidecreme JO Gelato White Truffle Lubricant 30 ml
System JO
JO Gelato White Truffle Lubricant 30 ml
Vandbaseret glidecreme med smag af hvid chokolade trøffel. Tilsat naturlige smagsstoffer & fri for sukker eller andet sødemiddel.
69 kr
230 kr / 100 ml
Glidecreme ID Frutopia Pump Banana 100ml
Glidecreme ID Frutopia Pump Banana 100ml
ID
ID Frutopia Pump Banana 100ml
Smøremiddel med fleksibel pumpeflaske.
109 kr
109 kr / 100 ml
Glidecreme JO H2O Strawberry Kiss - 30 ml
Glidecreme JO H2O Strawberry Kiss - 30 ml
Kommer snart
77
System JO
JO H2O Strawberry Kiss - 30 ml
Vandbaseret glidecreme med smag af jordbær. Kun naturlig smag og fri for sukker og sødestoffer.
89 kr
296,7 kr / 100 ml
Glidecreme Kinky Massage
Glidecreme Kinky Massage
Kommer snart
19
Mshop
Kinky Massage
Set med fetishlagen og massageolie. Oplagt til kinky helkropsmassage.
229 kr
SALE
Tid. Pris:
319 kr
(-28%)
200 x 220 cm
Glidecreme Play Massage 2 in 1
Kommer snart
10
Durex
Play Massage 2 in 1
2 i 1 – glidecreme og massagegel i ét. Neutral duft og smag, ikke-klæbrig og effektiv formel med Aloe Vera.
119 kr
59,5 kr / 100 ml
Glidecreme Lube Tube Applicator 2 pc
Glidecreme Lube Tube Applicator 2 pc
Kommer snart
5
California Exotic Novelties
Lube Tube Applicator 2 pc
Med denne glidecremesapplikator kan du nemt indsætte og påføre glidecreme inde i skede og anus.
59 kr
Glidecreme Electrogel - 50 ml
Glidecreme Electrogel - 50 ml
Kommer snart
6
Elektroshock
Electrogel - 50 ml
Ledende gel, der gør elektrisk stimulation kraftigere
69 kr
138 kr / 100 ml
Glidecreme Slow Sex Finger Play Gel 30ml
Glidecreme Slow Sex Finger Play Gel 30ml
Kommer snart
1
Bijoux indiscrets
Slow Sex Finger Play Gel 30ml
Gel til bedre glid og øget stimulering af vagina og penis
129 kr
430 kr / 100 ml
Glidecreme CalExotics Lube Tube 2pcs Pink
Glidecreme CalExotics Lube Tube 2pcs Pink
Kommer snart
California Exotic Novelties
CalExotics Lube Tube 2pcs Pink
Slip for svineri og påfør glidecreme med den største præcision
59 kr
Glidecreme Creamy - Intimate Gel Real Fake Semen - 250 ml
Glidecreme Creamy - Intimate Gel Real Fake Semen - 250 ml
Kommer snart
Creamy
Creamy - Intimate Gel Real Fake Semen - 250 ml
Cremet, vandbaseret glidegel med realistisk finish - helt uden parfume og parabener. Hygiejnisk, kondom- og toyvenlig, og 250 ml der rækker længe.
169 kr
67,6 kr / 100 ml
Glidecreme System JO - Cumplay Lubricant - 240 ml
Glidecreme System JO - Cumplay Lubricant - 240 ml
Kommer snart
System JO
System JO - Cumplay Lubricant - 240 ml
Cremet, naturtro finish og lang glid, perfekt til fantasifuld leg med et frækt glimt i øjet. Hudvenlig og uden glycerin og parabener, sikker med kondomer og legetøj.
159 kr
66,3 kr / 100 ml
Glidecreme Pjur Woman Toylube - 100 ml
Kommer snart
Pjur
Pjur Woman Toylube - 100 ml
Vandbaseret glidecreme
1000 kr
1000 kr / 100 ml
Du har set 66 ud af 147 produkter
Produktet er lagt i din kurv
Baseret på din varekurv
Passer perfekt sammen
Baseret på din varekurv
Anbefales til dig
Trender lige nu
Andre kunder har lige købt disse
1-2 dages levering
Vi forventer at kunne levere din pakke indenfor 1-2 hverdage. Bestiller du inden kl. 14.45 afsender vi pakken samme dag.
Bring Instabox Budbee UPS
5-10 dages levering
Leveringstiden for dette produkt er 5–10 hverdage. Produktet sendes direkte hjem til dig fra et af vores europæiske lagre.
DHL GLS FedEx
29 kr fragt / Fri over 699 kr
Vores leveringspriser starter fra 29 kr. Vi tilbyder forskellige leveringsmetoder og fragtselskaber, som vælges ved bestilling. Ved køb for over 699 kr får du fri fragt på din ordre.
100% diskretion
Din pakke afsendes i en diskret og anonym pakke. Afsender er anonymiseret på pakken og ligeledes i betalingsinformationer. Indholdet af din pakke vil ikke være synligt eller tilgængeligt for andre.
Anonymt paket
100 dages returret
Du kan returnere dine produkter indenfor 30 dage, så længe de ikke er åbnet, brugt eller beskadiget. Hvis du abonnerer på vores nyhedsbrev, får du en forlænget returret på 100 dage. Du som kunde står for fragtomkostningerne ved en eventuel retur.
Det siger vores kunder
Fremragende
Trustpilot
4.5 af 5.0
386 anmeldelser på