1-2 dages levering
100% anonymt & sikkert
29 kr fragt / Fri over 699 kr
100* dages returret
4.5 stjerner på Trustpilot
Intimlegetøj
Bedre Sex
Lingerie & Forspil
BDSM
Tilbud
0
Indkøbskurv
Søge forslag
Kategorier
Produkter
Bedst i test 2026
Udforsk efterårets bedste produkter
Filtrer produkter
Nulstil

Glidecreme

147 produkter
Glidecreme Lube Tube XL
Glidecreme Lube Tube XL
3
California Exotic Novelties
Lube Tube XL
Sprøjte til punkteringssikker påføring af smøremiddel, praktisk at bruge og nem at rengøre.
89 kr
Glidecreme Pjur - Man Lust
Glidecreme Pjur - Man Lust
Nyhed
1
Pjur
Pjur - Man Lust
Hurtig, intens prikken på få sekunder, der holder op til 15 minutter. Sikker vandbaseret gel, kondom- og legetøjsvenlig, i diskret 15 ml pumpe.
159 kr
Glidecreme RFSU - 37°C Lube - 50 ml
Glidecreme RFSU - 37°C Lube - 50 ml
1
RFSU
RFSU - 37°C Lube - 50 ml
Vandbaseret glidecreme, der varmer op til kropstemperatur for en naturlig følelse. Duftfri, pH-balanceret og toy- samt kondomvenlig med silkeblød glide.
59 kr
118 kr / 100 ml
Glidecreme Easyglide - Waterbased Lubricant - 150 ml - Strawberry
Glidecreme Easyglide - Waterbased Lubricant - 150 ml - Strawberry
Nyhed
2
EasyGlide
Easyglide - Waterbased Lubricant - 150 ml - Strawberry
CE-mærket og dermatologisk testet for tryg, hudvenlig glide med ro i maven. Vegansk, pH-balanceret og let at skylle af med en diskret jordbærsmag.
79 kr
52,7 kr / 100 ml
Glidecreme System JO H2O Warming
16
System JO
System JO H2O Warming
Mild varmende effekt. Vandbaseret glidecreme fra System JO. Duft- og smagsfri.
139 kr
103 kr / 100 ml
Glidecreme Fleshlube Fire
Glidecreme Fleshlube Fire
2
Fleshlight
Fleshlube Fire
Oplev intens varme og glid med en hypoallergen, langtidsholdbar vandbaseret gel. Sikker til brug med sexlegetøj, kondomer og Fleshlight.
100 ml
250 ml
fra
90 kr
SALE
Tid. Pris:
99 kr
(-9%)
90 kr / 100 ml
Varmende
Glidecreme ID Frutopia Lubes
ID
ID Frutopia Lubes
Ægte frugtsmag uden eftersmag og en silkeblød, vandbaseret, kondomvenlig glideevne. BEMÆRK: Kun én smag
26 kr
216,7 kr / 100 ml
Glidecreme Mshop Care ECO Lube:It Waterbased 50ml
Mshop Care
Mshop Care ECO Lube:It Waterbased 50ml
Økologisk og skånsom glidecreme, der er vegansk og parabene- og glycerinfri. Kompatibel med alt sexlegetøj og kondomer.
69 kr
138 kr / 100 ml
Glidecreme JO H2O Green Apple - 30 ml
9
System JO
JO H2O Green Apple - 30 ml
Vandbaseret glidecreme med smag af æble. Kun naturlig smag og fri for sukker og sødestoffer.
69 kr
230 kr / 100 ml
Glidecreme BodyGliss – Massage Oil And Lubricant In 1 - Minty Mojito - 150 ml
Glidecreme BodyGliss – Massage Oil And Lubricant In 1 - Minty Mojito - 150 ml
Bodygliss
BodyGliss – Massage Oil And Lubricant In 1 - Minty Mojito - 150 ml
Forførende 2-i-1 massageolie & glidecreme med frisk mojitoduft
139 kr
92,7 kr / 100 ml
Glidecreme MIXGLISS Silicone Fleur De Soie 50ml
Glidecreme MIXGLISS Silicone Fleur De Soie 50ml
1
MIXGLISS
MIXGLISS Silicone Fleur De Soie 50ml
Silikonebaseret glidecreme og massageolie i ét med duft af silkeblomster
129 kr
258 kr / 100 ml
Glidecreme System Jo - Gelato Double Chocolate Lubricant - 30 ml
Glidecreme System Jo - Gelato Double Chocolate Lubricant - 30 ml
1
System JO
System Jo - Gelato Double Chocolate Lubricant - 30 ml
Dessertlækker dobbelt chokoladesmag - sukkerfri og vandbaseret, helt uden klister. pH-balanceret og skånsom - uden parabener, kompatibel med kondomer og de fleste toys.
79 kr
263,3 kr / 100 ml
Glidecreme Pjur - Man Extremeglide - 100ml
Glidecreme Pjur - Man Extremeglide - 100ml
Pjur
Pjur - Man Extremeglide - 100ml
Silikonebaseret glidecreme til mænd - ultrakoncentreret, ekstremt langtidsholdbar og perfekt til både sex, onani og massage.
179 kr
179 kr / 100 ml
Glidecreme ID Frutopia Pump Mango Passion 100ml
Glidecreme ID Frutopia Pump Mango Passion 100ml
ID
ID Frutopia Pump Mango Passion 100ml
Smøremiddel med fleksibel pumpeflaske.
109 kr
109 kr / 100 ml
Glidecreme ID Frutopia Pump Cherry 100ml
Glidecreme ID Frutopia Pump Cherry 100ml
ID
ID Frutopia Pump Cherry 100ml
Smøremiddel med fleksibel pumpeflaske.
109 kr
109 kr / 100 ml
Glidecreme JO Anal H2O - 240 ml
1
System JO
JO Anal H2O - 240 ml
Silkeslent, vattenbaserat glidmedel för anala lekar
169 kr
70,4 kr / 100 ml
Glidecreme MIXGLISS Silicone Velvet Rose 50ml
MIXGLISS
MIXGLISS Silicone Velvet Rose 50ml
Silikonebaseret glidecreme og massageolie i ét med duft af rose
129 kr
258 kr / 100 ml
Glidecreme System Jo - Hybrid
Glidecreme System Jo - Hybrid
1
System JO
System Jo - Hybrid
Silkeblød, langtidsglidende hybrid - føles som silikone, skylles af som vand. Kondom- og legetøjsvenlig, uden parfume, olie, glycerin og parabener.
60 ml
fra
89 kr
148,3 kr / 100 ml
Glidecreme Masturs - Misty Steam Mistress - Waterbased Lubricant - 150 ml
Glidecreme Masturs - Misty Steam Mistress - Waterbased Lubricant - 150 ml
Masturs
Masturs - Misty Steam Mistress - Waterbased Lubricant - 150 ml
Silkeblød glidegel med pumpe - præcis dosering og minimal spild, hver gang. pH-balanceret, duftfri og nem at skylle af, sikker med kondomer og legetøj.
79 kr
52,7 kr / 100 ml
Glidecreme ID Frutopia Cherry 30ml
Glidecreme ID Frutopia Cherry 30ml
1
ID
ID Frutopia Cherry 30ml
Vandbaseret glidecreme med kirsebærsmag, perfekt til spændende oralsex!
69 kr
230 kr / 100 ml
Glidecreme System JO - H2O Lubricant Cocktails - Pina Colada - 60 ml
Glidecreme System JO - H2O Lubricant Cocktails - Pina Colada - 60 ml
1
System JO
System JO - H2O Lubricant Cocktails - Pina Colada - 60 ml
Silkeblød, vandbaseret glide med Piña Colada-smag - let at skylle af og ikke-klistrende. FDA-godkendt og sikker med kondom og legetøj, så legen kan flyde frit.
109 kr
181,7 kr / 100 ml
Glidecreme System Jo - Actively Trying Lubricant - 120 ml
Glidecreme System Jo - Actively Trying Lubricant - 120 ml
System JO
System Jo - Actively Trying Lubricant - 120 ml
Vandbaseret fertilitetsglidecreme, testet til at være skånsom mod sædceller og pH-venlig. Behagelig fugt uden glycerin og silikone - så intet står i vejen for magien.
169 kr
140,8 kr / 100 ml
Glidecreme Pjur 30 Years Anniversary Gift Set
Glidecreme Pjur 30 Years Anniversary Gift Set
Pjur
Pjur 30 Years Anniversary Gift Set
Eksklusivt sæt med hudvenlige, kondomsikre glidecremer af tysk topkvalitet. Jubilæumspakken forener tryghed, diskretion og førsteklasses nydelse.
169 kr
130 kr / 100 ml
Glidecreme Pharmquests - Blow Job Licks - Passionfruit - 50ml
Glidecreme Pharmquests - Blow Job Licks - Passionfruit - 50ml
1
Pharmquests
Pharmquests - Blow Job Licks - Passionfruit - 50ml
Eksotisk passionssmag, der gør hver slikkende berøring endnu mere fræk. Vandbaseret, sukkerfri og kondomvenlig glidegel, der er nem at vaske af.
89 kr
178 kr / 100 ml
Glidecreme RFSU - Velvet Lube - 40 ml
Glidecreme RFSU - Velvet Lube - 40 ml
RFSU
RFSU - Velvet Lube - 40 ml
Silkeblød silikoneglidning, der holder længe og tåler vand - kun en lille dråbe. pH-neutral, vegansk og kondomvenlig, så du kan glide trygt og frit.
69 kr
172,5 kr / 100 ml
Glidecreme Überlube - Good-to-Go Traveler - Silver - 15 ml
Glidecreme Überlube - Good-to-Go Traveler - Silver - 15 ml
Nyhed
Überlube
Überlube - Good-to-Go Traveler - Silver - 15 ml
Silkeblød, vand- og svedresistent silikoneglid, der holder længe og føles ren. Refillbar pumpe i diskret alu - nem at dosere, nem at tage med.
169 kr
1126,7 kr / 100 ml
Glidecreme Easyglide - Waterbased Lubricant - 150 ml - Vanilla
Glidecreme Easyglide - Waterbased Lubricant - 150 ml - Vanilla
Nyhed
EasyGlide
Easyglide - Waterbased Lubricant - 150 ml - Vanilla
Langtidsholdbart vandbaseret glide med sød vaniljesmag - sikker med kondomer og silikonelegetøj. Nem dosering, pletter ikke og skylles let af med vand.
79 kr
52,7 kr / 100 ml
Glidecreme RFSU - Biotic Lube - 75 ml
Glidecreme RFSU - Biotic Lube - 75 ml
RFSU
RFSU - Biotic Lube - 75 ml
Vandbaseret glidecreme med Bioecolia og aloe vera, der fugter og føles silkeblød. pH-balanceret og parfumefri, så du kan nyde tæt kontakt uden irritation.
89 kr
118,7 kr / 100 ml
Glidecreme Pjur - Back Door Regenerating - 100ml
Glidecreme Pjur - Back Door Regenerating - 100ml
Pjur
Pjur - Back Door Regenerating - 100ml
Medicinsk godkendt glidecreme med langvarig effekt og pleje til følsom hud. Indeholder panthenol og kamille for optimal regenerering og sikkerhed.
159 kr
159 kr / 100 ml
Glidecreme System Jo H2O Anal Thick Lubricant
Glidecreme System Jo H2O Anal Thick Lubricant
System JO
System Jo H2O Anal Thick Lubricant
Specielt tilpasset til analsex, ekstra tyktflydende. Ingen bedøvende effekt. Vandbaseret!
60 ml
240 ml
fra
109 kr
181,7 kr / 100 ml
Glidecreme ID Frutopia Watermelon 30ml
Glidecreme ID Frutopia Watermelon 30ml
ID
ID Frutopia Watermelon 30ml
Vandbaseret glidecreme med smag af vandmelon, perfekt til spændende oralsex!
69 kr
230 kr / 100 ml
Glidecreme Creamy - Intimate Gel Real Fake Semen - 70 ml
Glidecreme Creamy - Intimate Gel Real Fake Semen - 70 ml
Nyhed
Creamy
Creamy - Intimate Gel Real Fake Semen - 70 ml
Kamera-klar, naturtro look og lækker glideevne - klar, når fantasien spiller med. Dermatologisk testet, parfumefri og kompatibel med kondomer og de fleste toys.
99 kr
141,4 kr / 100 ml
Glidecreme Überlube - Good-To-Go Refills - 2x15 ml
Glidecreme Überlube - Good-To-Go Refills - 2x15 ml
Nyhed
Überlube
Überlube - Good-To-Go Refills - 2x15 ml
Fyld rejseetuiet op med 2 diskrete glasrefills - lang holdbar, silkeblød og uden klister. Duftfri og skånsom formula uden glycerin og parabener, kompatibel med latex og polyisopren.
169 kr
563,3 kr / 100 ml
Glidecreme Creamy - Intimate Gel Real Fake Semen - 150 ml
Glidecreme Creamy - Intimate Gel Real Fake Semen - 150 ml
Nyhed
Creamy
Creamy - Intimate Gel Real Fake Semen - 150 ml
Cremeagtig, mælkehvid gel med super realistisk look og lækker glideevne. Kondom- og legetøjsvenlig, pH-balanceret, uden duft og nem at vaske af.
139 kr
92,7 kr / 100 ml
Glidecreme Masturs - Eloa Winged Goddess - Waterbased Lubricant - 150 ml
Glidecreme Masturs - Eloa Winged Goddess - Waterbased Lubricant - 150 ml
Masturs
Masturs - Eloa Winged Goddess - Waterbased Lubricant - 150 ml
Silkeblød, realistisk glidecreme, der er sikker til silikone og kondomer. Nem at skylle af, pH-venlig og uden pletter - ren nydelse uden bøvl.
79 kr
52,7 kr / 100 ml
Glidecreme Secret Play Clit Pwr Clitoral Balm 15ml Strawberry
Glidecreme Secret Play Clit Pwr Clitoral Balm 15ml Strawberry
Secret Play
Secret Play Clit Pwr Clitoral Balm 15ml Strawberry
Lystforstærkende salve specielt udviklet til klitorisstimulering
119 kr
793,3 kr / 100 ml
Varmende
Glidecreme The Goldfather
Glidecreme The Goldfather
Mystim
The Goldfather
Konduktivt glidecreme med 23-karat guld til elektrosex legetøj
139 kr
55,6 kr / 100 ml
Glidecreme Masturs - Solara Fire Sorceress - Waterbased Lubricant - 150 ml
Glidecreme Masturs - Solara Fire Sorceress - Waterbased Lubricant - 150 ml
Masturs
Masturs - Solara Fire Sorceress - Waterbased Lubricant - 150 ml
Vandbaseret glidecreme, der er skånsom mod legetøj og sikker med latex og PU kondomer. Let at vaske af, pletter ikke og kan nemt friskes op igen for ekstra lange stunder.
79 kr
52,7 kr / 100 ml
Glidecreme ID Frutopia Raspberry 30ml
Glidecreme ID Frutopia Raspberry 30ml
ID
ID Frutopia Raspberry 30ml
Vandbaseret glidecreme med hindbærsmag, perfekt til spændende oralsex!
69 kr
230 kr / 100 ml
Glidecreme System JO - BLŌ Oral Pleasure Gel Strawberry - 30ml
Glidecreme System JO - BLŌ Oral Pleasure Gel Strawberry - 30ml
Nyhed
System JO
System JO - BLŌ Oral Pleasure Gel Strawberry - 30ml
Sød jordbærsmag og kølende friskhed, der gør oplevelsen ekstra lækker. Tykkere gel, der bliver hvor den skal, så du undgår dryp og spild.
139 kr
463,3 kr / 100 ml
Glidecreme Dreamtoys - Amour - The Passion Of Love Alluring Anal Kit
Glidecreme Dreamtoys - Amour - The Passion Of Love Alluring Anal Kit
Bundle Deal
Dream Toys
Dreamtoys - Amour - The Passion Of Love Alluring Anal Kit
Blød silikone buttplug med hjerteformet bund og sikre, graduerede størrelser. Komplet træningssæt med buttplug, anal beads, glidecreme og diskret opbevaring.
269 kr
SALE
Tid. Pris:
529 kr
(-49%)
Glidecreme System JO - BLŌ Oral Pleasure Gel Strawberry Lemonade - 30ml
Glidecreme System JO - BLŌ Oral Pleasure Gel Strawberry Lemonade - 30ml
Nyhed
System JO
System JO - BLŌ Oral Pleasure Gel Strawberry Lemonade - 30ml
Sød jordbær-lemonade smag med kølende kick, der gør oplevelsen ekstra lækker. Tyk, sukkerfri gel bliver, hvor den skal, i en diskret 30 ml tube.
139 kr
463,3 kr / 100 ml
Glidecreme RFSU - Glow Lube - 75 ml
Glidecreme RFSU - Glow Lube - 75 ml
RFSU
RFSU - Glow Lube - 75 ml
Langvarigt, silkeblødt glide med vandbaseret lethed, der skylles nemt af. pH-balanceret og parfumefri med sheasmør og hyaluron, som fugter og plejer.
89 kr
118,7 kr / 100 ml
Glidecreme Jo Agape Original Lubricant
Glidecreme Jo Agape Original Lubricant
2
System JO
Jo Agape Original Lubricant
Skånsom og effektiv vandbaseret glidecreme
60 ml
fra
119 kr
SALE
Tid. Pris:
139 kr
(-14%)
198,3 kr / 100 ml
Glidecreme Skins Super Excite Clitoral Stimulation Gel 30ml
Glidecreme Skins Super Excite Clitoral Stimulation Gel 30ml
Skins
Skins Super Excite Clitoral Stimulation Gel 30ml
Lustforstærkende klitorisgel for øget nydelse og fornemmelse!
139 kr
463,3 kr / 100 ml
Glidecreme System JO - JO Aloe Lubricant - 120 ml
Glidecreme System JO - JO Aloe Lubricant - 120 ml
System JO
System JO - JO Aloe Lubricant - 120 ml
Silkeblød, vandbaseret glide med aloe og hyaluron - skånsom og fugtende. Uden glycerin og parabener, kondom- og legetøjsvenlig - skylles let af.
199 kr
165,8 kr / 100 ml
Glidecreme Masturs - Raven Shadow Sinner - Waterbased Lubricant - 150 ml
Glidecreme Masturs - Raven Shadow Sinner - Waterbased Lubricant - 150 ml
Masturs
Masturs - Raven Shadow Sinner - Waterbased Lubricant - 150 ml
Glid længe og lækkert med vandbaseret glidecreme, der er sikker til silikone og alle kondomer. Skånsom pH-match uden parfume, glycerin og parabener - og nem at skylle af.
79 kr
52,7 kr / 100 ml
Glidecreme System JO - BLŌ Oral Pleasure Gel Mango Peach - 30ml
Glidecreme System JO - BLŌ Oral Pleasure Gel Mango Peach - 30ml
Nyhed
System JO
System JO - BLŌ Oral Pleasure Gel Mango Peach - 30ml
Tykt, mango-fersken smagende, vandbaseret gel der bliver hvor den skal - uden at klistre. Ren finish med minimal eftersmag, kondom- og legetøjsvenlig og nem at skylle af.
139 kr
463,3 kr / 100 ml
Glidecreme ID Frutopia Pump Watermelon 100ml
Glidecreme ID Frutopia Pump Watermelon 100ml
ID
ID Frutopia Pump Watermelon 100ml
Smøremiddel med fleksibel pumpeflaske.
109 kr
109 kr / 100 ml
Glidecreme System JO - H2O Lubricant Cocktails - Mai Tai - 60 ml
Glidecreme System JO - H2O Lubricant Cocktails - Mai Tai - 60 ml
System JO
System JO - H2O Lubricant Cocktails - Mai Tai - 60 ml
Silkeblød, vandbaseret glide med Mai Tai-smag - perfekt til leg med munden. Nem at skylle af, sikker med kondom og legetøj, og lige til at tage med.
109 kr
181,7 kr / 100 ml
Glidecreme Masturs - Ayla Forest Warrior - Waterbased Lubricant - 150 ml
Glidecreme Masturs - Ayla Forest Warrior - Waterbased Lubricant - 150 ml
Masturs
Masturs - Ayla Forest Warrior - Waterbased Lubricant - 150 ml
Vandbaseret glidecreme, der spiller perfekt med kondomer og silikonelegetøj. Nem at vaske af, mild mod kroppen og klar til mere, når du er.
79 kr
52,7 kr / 100 ml
Glidecreme ID Frutopia Pump Raspberry 100ml
Glidecreme ID Frutopia Pump Raspberry 100ml
ID
ID Frutopia Pump Raspberry 100ml
Smøremiddel med fleksibel pumpeflaske.
109 kr
109 kr / 100 ml
Glidecreme System JO – Stroker Lubricant – 120 ml
Glidecreme System JO – Stroker Lubricant – 120 ml
System JO
System JO – Stroker Lubricant – 120 ml
Tykt, vandbaseret glidecreme der bliver, hvor den skal - mindre rod og færre pauser. Præcisionstut giver nem dosering, føles ikke klistret og skylles let af.
169 kr
140,8 kr / 100 ml
Glidecreme System JO - BLŌ Oral Pleasure Gel Orange Limeade - 30ml
Glidecreme System JO - BLŌ Oral Pleasure Gel Orange Limeade - 30ml
Nyhed
System JO
System JO - BLŌ Oral Pleasure Gel Orange Limeade - 30ml
Frisk appelsin-lime smag med kølig prikken, der holder længe og frister. Tyk gel uden dryp, som dæmper naturlig smag og er kondom- og legetøjsvenlig.
139 kr
463,3 kr / 100 ml
Glidecreme System JO - H2O Lubricant Cocktails - Mojito - 60 ml
Glidecreme System JO - H2O Lubricant Cocktails - Mojito - 60 ml
System JO
System JO - H2O Lubricant Cocktails - Mojito - 60 ml
Frisk mojito-smag med lime og mynte giver silkeblød glide til leg med tungen. Sikker, vandbaseret og nem at vaske af - klar til både kondom og legetøj.
109 kr
181,7 kr / 100 ml
Glidecreme System JO - H2O Lubricant Cocktails - Mimosa - 60 ml
Glidecreme System JO - H2O Lubricant Cocktails - Mimosa - 60 ml
System JO
System JO - H2O Lubricant Cocktails - Mimosa - 60 ml
Lækker mimosa-smag, der gør nærheden ekstra fristende og legende. Sukkefri, vandbaseret og nem at skylle af - kompatibel med kondomer og toys.
109 kr
181,7 kr / 100 ml
Glidecreme ID Frutopia Mango Passion 30ml
Glidecreme ID Frutopia Mango Passion 30ml
ID
ID Frutopia Mango Passion 30ml
Vandbaseret glidecreme med mango- og passionsfrugtsmag, perfekt til spændende oralsex!
69 kr
230 kr / 100 ml
Glidecreme MIXGLISS Silicone Happy Litchi 50ml
MIXGLISS
MIXGLISS Silicone Happy Litchi 50ml
Silikone-baseret smøremiddel og massageolie i en med en sød duft af litchi
129 kr
258 kr / 100 ml
Glidecreme System JO - H2O Lubricant Cocktails - Sex On The Beach - 60 ml
Glidecreme System JO - H2O Lubricant Cocktails - Sex On The Beach - 60 ml
System JO
System JO - H2O Lubricant Cocktails - Sex On The Beach - 60 ml
Silkeblød, vandbaseret glide med fræk Sex On The Beach-smag helt uden sukker. Kompatibel med kondomer og legetøj, skylles nemt af og er klar til leg på farten.
109 kr
181,7 kr / 100 ml
Glidecreme Pjur myglide 100ml
Glidecreme Pjur myglide 100ml
Pjur
Pjur myglide 100ml
Vandbaseret glidecreme med ginseng for stimulerende varme og øget følsomhed. Dermatologisk testet og kompatibel med kondomer og sexlegetøj.
139 kr
Glidecreme System JO - BLŌ Oral Pleasure Gel Watermelon - 30ml
Glidecreme System JO - BLŌ Oral Pleasure Gel Watermelon - 30ml
Nyhed
System JO
System JO - BLŌ Oral Pleasure Gel Watermelon - 30ml
Tykt, vandbaseret gel med saftig vandmelon og kølig prikken, der bliver hvor du vil. Kondom- og legetøjsvenlig, sukkerfri og uden bedøvelse for ren, lækker kontrol.
139 kr
463,3 kr / 100 ml
Glidecreme Beasty Cocks - Beasty Sperm Mighty Minotaur - 250 ml
Glidecreme Beasty Cocks - Beasty Sperm Mighty Minotaur - 250 ml
Beasty Cocks
Beasty Cocks - Beasty Sperm Mighty Minotaur - 250 ml
Tykt, gråblåt glidecreme der giver super realistisk fantasy-look og lang spilletid. Vandbaseret, vegansk og nem at vaske af, men bliver siddende når legen kører.
149 kr
59,6 kr / 100 ml
Glidecreme ID Frutopia Strawberry 30ml
Glidecreme ID Frutopia Strawberry 30ml
ID
ID Frutopia Strawberry 30ml
Vandbaseret glidecreme med jordbærsmag, perfekt til spændende oralsex!
69 kr
230 kr / 100 ml
Glidecreme System JO - Bake Shoppe Frosted Cupcake Lubricant - 60ml
Glidecreme System JO - Bake Shoppe Frosted Cupcake Lubricant - 60ml
Nyhed
System JO
System JO - Bake Shoppe Frosted Cupcake Lubricant - 60ml
Silkeblød, vandbaseret glide med lækker cupcake-smag - helt uden sukker og parabener. Rejsevenlig, skylles let af og fungerer med kondomer og legetøj.
119 kr
198,3 kr / 100 ml
Glidecreme pjur INFINITY water-based 50 ml EU
Glidecreme pjur INFINITY water-based 50 ml EU
Pjur
pjur INFINITY water-based 50 ml EU
Blid og effektiv glidecreme i smuk flaske
199 kr
398 kr / 100 ml
Glidecreme Jo Nuru Massage Gel 240ml
3
System JO
Jo Nuru Massage Gel 240ml
Unik massagegel, som giver begrebet helkropsmassage en helt ny betydning
199 kr
82,9 kr / 100 ml
Du har set 66 ud af 147 produkter
Flere produkter
Produktet er lagt i din kurv
Baseret på din varekurv
Passer perfekt sammen
Baseret på din varekurv
Anbefales til dig
Trender lige nu
Andre kunder har lige købt disse
1-2 dages levering
Vi forventer at kunne levere din pakke indenfor 1-2 hverdage. Bestiller du inden kl. 14.45 afsender vi pakken samme dag.
Bring Instabox Budbee UPS
5-10 dages levering
Leveringstiden for dette produkt er 5–10 hverdage. Produktet sendes direkte hjem til dig fra et af vores europæiske lagre.
DHL GLS FedEx
29 kr fragt / Fri over 699 kr
Vores leveringspriser starter fra 29 kr. Vi tilbyder forskellige leveringsmetoder og fragtselskaber, som vælges ved bestilling. Ved køb for over 699 kr får du fri fragt på din ordre.
100% diskretion
Din pakke afsendes i en diskret og anonym pakke. Afsender er anonymiseret på pakken og ligeledes i betalingsinformationer. Indholdet af din pakke vil ikke være synligt eller tilgængeligt for andre.
Anonymt paket
100 dages returret
Du kan returnere dine produkter indenfor 30 dage, så længe de ikke er åbnet, brugt eller beskadiget. Hvis du abonnerer på vores nyhedsbrev, får du en forlænget returret på 100 dage. Du som kunde står for fragtomkostningerne ved en eventuel retur.
Det siger vores kunder
Fremragende
Trustpilot
4.5 af 5.0
386 anmeldelser på