1-2 dages levering
100% anonymt & sikkert
29 kr fragt / Fri over 699 kr
100* dages returret
4.5 stjerner på Trustpilot
Intimlegetøj
Bedre Sex
Lingerie & Forspil
BDSM
Tilbud
0
Indkøbskurv
Søge forslag
Kategorier
Produkter
Filtrer produkter
Nulstil

Überlube

4 produkter

Uberlube er en af de få glidecreme-mærker, der faktisk holder, hvad de lover. Grundlagt i 2002 i USA er det her en silikoneglidecreme, der er lavet af fire ingredienser, ikke fyrre. Ingen parfume, ingen smag, ingen klæbrig efterfølelse på huden. Det gør den populær både til sex, onani og som tørhedslindring i hverdagen. Silikonebasen betyder, at den holder længere end vandbaserede alternativer, og den vaskes af med sæbe uden besvær. Mange bruger den også til massage eller som hårkur på tørre spidser. Lille flaske, lang holdbarhed.

Filtre & Sortering
Vibrator
Beklædning
Pocket Pussy
Dildo
Glidecreme
Buttplug
Penisring
Real Sexdoll
Überlube
Alle Ûberlube 55 ml - Luksuriøst silikonebaseret glidecreme, der giver en langvarig glideevne og efterlader huden silkeblød
Alle Ûberlube 55 ml - Luksuriøst silikonebaseret glidecreme, der giver en langvarig glideevne og efterlader huden silkeblød
28
Überlube
Ûberlube 55 ml
179 kr
325,5 kr / 100 ml
Alle Ûberlube 112 ml - Silkeblød, langtidsholdbar glideeffekt - vandfast og uden klistret finish. FDA-godkendt, vegansk 4-ingredients formel med præcis pumpe i glas.
Alle Ûberlube 112 ml - Silkeblød, langtidsholdbar glideeffekt - vandfast og uden klistret finish. FDA-godkendt, vegansk 4-ingredients formel med præcis pumpe i glas.
Nyhed
3
Überlube
Ûberlube 112 ml
259 kr
231,3 kr / 100 ml
Alle Überlube - Good-to-Go Traveler - Silver - 15 ml - Silkeblød, vand- og svedresistent silikoneglid, der holder længe og føles ren. Refillbar pumpe i diskret alu - nem at dosere, nem at tage med.
Alle Überlube - Good-to-Go Traveler - Silver - 15 ml - Silkeblød, vand- og svedresistent silikoneglid, der holder længe og føles ren. Refillbar pumpe i diskret alu - nem at dosere, nem at tage med.
Nyhed
Überlube
Überlube - Good-to-Go Traveler - Silver - 15 ml
169 kr
1126,7 kr / 100 ml
Alle Überlube - Good-To-Go Refills - 2x15 ml - Fyld rejseetuiet op med 2 diskrete glasrefills - lang holdbar, silkeblød og uden klister. Duftfri og skånsom formula uden glycerin og parabener, kompatibel med latex og polyisopren.
Alle Überlube - Good-To-Go Refills - 2x15 ml - Fyld rejseetuiet op med 2 diskrete glasrefills - lang holdbar, silkeblød og uden klister. Duftfri og skånsom formula uden glycerin og parabener, kompatibel med latex og polyisopren.
Nyhed
Überlube
Überlube - Good-To-Go Refills - 2x15 ml
169 kr
563,3 kr / 100 ml
Flere Produkter
Måske kan du også lide
Produktet er lagt i din kurv
Baseret på din varekurv
Passer perfekt sammen
Baseret på din varekurv
Anbefales til dig
Trender lige nu
Andre kunder har lige købt disse
1-2 dages levering
Vi forventer at kunne levere din pakke indenfor 1-2 hverdage. Bestiller du inden kl. 14.45 afsender vi pakken samme dag.
Bring Instabox Budbee UPS
5-10 dages levering
Leveringstiden for dette produkt er 5–10 hverdage. Produktet sendes direkte hjem til dig fra et af vores europæiske lagre.
DHL GLS FedEx
29 kr fragt / Fri over 699 kr
Vores leveringspriser starter fra 29 kr. Vi tilbyder forskellige leveringsmetoder og fragtselskaber, som vælges ved bestilling. Ved køb for over 699 kr får du fri fragt på din ordre.
100% diskretion
Din pakke afsendes i en diskret og anonym pakke. Afsender er anonymiseret på pakken og ligeledes i betalingsinformationer. Indholdet af din pakke vil ikke være synligt eller tilgængeligt for andre.
Anonymt paket
100 dages returret
Du kan returnere dine produkter indenfor 30 dage, så længe de ikke er åbnet, brugt eller beskadiget. Hvis du abonnerer på vores nyhedsbrev, får du en forlænget returret på 100 dage. Du som kunde står for fragtomkostningerne ved en eventuel retur.
Det siger vores kunder
Fremragende
Trustpilot
4.5 af 5.0
386 anmeldelser på