1-2 dages levering
100% anonymt & sikkert
29 kr fragt / Fri over 699 kr
100* dages returret
4.5 stjerner på Trustpilot
Intimlegetøj
Bedre Sex
Lingerie & Forspil
BDSM
Tilbud
0
Indkøbskurv
Søge forslag
Kategorier
Produkter
Filtrer produkter
Nulstil

Alle Produkter

2523 produkter

Vi har solgt sexlegetøj i over 40 år, og vi ved godt, hvad der virker. Her finder du alt fra vibratorer og dildoer til masturbatorer, penisringe og BDSM-udstyr, plus glidecreme, kondomer og sexet undertøj fra mærker som Satisfyer, We-Vibe, Womanizer og Lovense. Det meste er hos dig på 1-2 dage i en anonym pakke, og fragt er gratis over 699 kr. Vores kundeservice er sexologisk uddannet, så du kan spørge om alt uden at føle dig akavet. Over 10.000 danskere har givet os 4,7 ud af 5 på Trustpilot. Det siger mere end vi selv kan.

Filtre & Sortering
Vibrator
Beklædning
Pocket Pussy
Dildo
Glidecreme
Buttplug
Penisring
Real Sexdoll
Alle Satisfyer Pro 2 Generation 3 - Den populære lufttryksvibrator er tilbage i en ny og udviklet form - nu med både lufttryk & den nye Liquid Air teknologi. Overgangsversion – emballage og tilbehør kan variere.
Alle Satisfyer Pro 2 Generation 3 - Den populære lufttryksvibrator er tilbage i en ny og udviklet form - nu med både lufttryk & den nye Liquid Air teknologi. Overgangsversion – emballage og tilbehør kan variere.
219
Satisfyer
Satisfyer Pro 2 Generation 3
Satisfyer Pro 2 Generation 3 Red
Satisfyer Pro 2 Generation 3 Violet
Satisfyer Pro 2 Generation 3 Black
259 kr
SALE
Tid. Pris:
539 kr
(-52%)
Alle Mshop Care Lube It Vandbaseret - Blid glidecreme som er parabene- og glycerinfri. Kan bruges sammen med alt sexlegetøj og kondomer.
Alle Mshop Care Lube It Vandbaseret - Blid glidecreme som er parabene- og glycerinfri. Kan bruges sammen med alt sexlegetøj og kondomer.
1406
Mshop Care
Mshop Care Lube It Vandbaseret
50 ml
100 ml
200 ml
fra
69 kr
SALE
Tid. Pris:
89 kr
(-22%)
138 kr / 100 ml
Vegansk
Alle Drip Hydrating Lube - Et vandbaseret intimt glidecreme med 100 % naturlige ingredienser, beriget med ekstra fugtgivende og plejende egenskaber.
Alle Drip Hydrating Lube - Et vandbaseret intimt glidecreme med 100 % naturlige ingredienser, beriget med ekstra fugtgivende og plejende egenskaber.
23
Drip
Drip Hydrating Lube
119 kr
SALE
Tid. Pris:
139 kr
(-14%)
119 kr / 100 ml
Vegansk
Alle Mshop Care Clean It - 150 Ml. - 150 ml. Rengøring til sexlegetøj. Skånsom effektiv spray - let at anvende.
Alle Mshop Care Clean It - 150 Ml. - 150 ml. Rengøring til sexlegetøj. Skånsom effektiv spray - let at anvende.
684
Mshop Care
Mshop Care Clean It - 150 Ml.
69 kr
SALE
Tid. Pris:
99 kr
(-30%)
46 kr / 100 ml
Alle Hard Night - Det ultimative produkt til mænd. Nu med en mere intens og forbedret formel.
Alle Hard Night - Det ultimative produkt til mænd. Nu med en mere intens og forbedret formel.
Nyhed
6
Stamina Pax
Hard Night
2 stk.
10 stk.
20 stk.
80 stk.
160 stk.
fra
179 kr
Alle Power Night  - Tabletter for mere energi og udholdenhed i sengen. Ny, forbedret udgave af Power Hours.
Alle Power Night  - Tabletter for mere energi og udholdenhed i sengen. Ny, forbedret udgave af Power Hours.
3992
Stamina Pax
Power Night
2 stk.
fra
179 kr
Alle Svakom - Klitty Clitoral Stimulator - Dusty Lavender - Leg med luftsuget og en blød, slikkende tunge - præcis som du vil have det. Nyd 10 slik og 3 sugeniveauer, med knap eller app, og tag den nemt med.
Alle Svakom - Klitty Clitoral Stimulator - Dusty Lavender - Leg med luftsuget og en blød, slikkende tunge - præcis som du vil have det. Nyd 10 slik og 3 sugeniveauer, med knap eller app, og tag den nemt med.
42
Svakom
Svakom - Klitty Clitoral Stimulator - Dusty Lavender
399 kr
SALE
Tid. Pris:
489 kr
(-18%)
Alle Satisfyer Pro 2 Generation 2 - Satisfyer pro 2: Revolutionerende teknologi - Pulserende lufttryksvibrator til klitorisstimulation med orgasmegaranti. Kundernes favorit! Overgangsversion – emballage og tilbehør kan variere.
Alle Satisfyer Pro 2 Generation 2 - Satisfyer pro 2: Revolutionerende teknologi - Pulserende lufttryksvibrator til klitorisstimulation med orgasmegaranti. Kundernes favorit! Overgangsversion – emballage og tilbehør kan variere.
3818
Satisfyer
Satisfyer Pro 2 Generation 2
Satisfyer Pro 2 Generation 2 Blue
Satisfyer Pro 2 Generation 2 Violet
Satisfyer Pro 2 Generation 2
219 kr
SALE
Tid. Pris:
399 kr
(-45%)
16,5 cm
4,6 cm
Alle Libra - Testvinder & alt hvad du har brug for i ét sexlegetøj! En Magic Wand - klitorisvibrator, g-punktsvibrator eller endda til helkropsmassage
Alle Libra - Testvinder & alt hvad du har brug for i ét sexlegetøj! En Magic Wand - klitorisvibrator, g-punktsvibrator eller endda til helkropsmassage
408
Mshop Private Collection
Libra
339 kr
SALE
Tid. Pris:
469 kr
(-28%)
Alle Mshop Libra & Care kit - Sættet til den ultimative fuldkropsoplevelse - Magic Wand og Glidecreme samt rengøring
Alle Mshop Libra & Care kit - Sættet til den ultimative fuldkropsoplevelse - Magic Wand og Glidecreme samt rengøring
103
Mshop Private Collection
Mshop Libra & Care kit
399 kr
SALE
Tid. Pris:
649 kr
(-39%)
Alle FleshLube Water - Langtidsholdbar, vandbaseret glidecreme med aloe vera for optimal nydelse og nem rengøring. Beskytter både legetøj og hud med en sund, sikker formular.
Alle FleshLube Water - Langtidsholdbar, vandbaseret glidecreme med aloe vera for optimal nydelse og nem rengøring. Beskytter både legetøj og hud med en sund, sikker formular.
477
Fleshlight
FleshLube Water
100 ml
250 ml
500 ml
fra
69 kr
230 kr / 100 ml
Alle Womanizer - Womanizer Pro - Berøringsfri luftimpulser giver tungekys-lignende nydelse, uden at du bliver øm. Lydsvag, vandtæt og med lang batteritid, så du kan lege trygt og længe.
Alle Womanizer - Womanizer Pro - Berøringsfri luftimpulser giver tungekys-lignende nydelse, uden at du bliver øm. Lydsvag, vandtæt og med lang batteritid, så du kan lege trygt og længe.
10
Womanizer
Womanizer - Womanizer Pro
Womanizer - Womanizer Pro - Bordeaux Red
Womanizer - Womanizer Pro - Sage Green
Womanizer - Womanizer Pro - Vibrant Pink
Womanizer - Womanizer Pro - Silver Grey
269 kr
SALE
Tid. Pris:
469 kr
(-43%)
Alle Fun Factory - Viola - Black - Blød silikone og en fræk, formet spids giver præcis, intens nydelse på få minutter. 12 programmer, IPX7 vandtæt og batteridrift gør den klar til både bruser og rejse.
Alle Fun Factory - Viola - Black - Blød silikone og en fræk, formet spids giver præcis, intens nydelse på få minutter. 12 programmer, IPX7 vandtæt og batteridrift gør den klar til både bruser og rejse.
Nyhed
Fun Factory
Fun Factory - Viola - Black
191,7 kr
Alle Satisfyer Pro 2 Generation 3 BT/App - APP-STYRET: Den populære lufttryksvibrator er tilbage i en ny udvikling - nu med både lufttryk og den nye Liquid Air-teknologi. Langt de fleste får orgasme med denne. Overgangsversion – emballage og tilbehør kan variere.
Alle Satisfyer Pro 2 Generation 3 BT/App - APP-STYRET: Den populære lufttryksvibrator er tilbage i en ny udvikling - nu med både lufttryk og den nye Liquid Air-teknologi. Langt de fleste får orgasme med denne. Overgangsversion – emballage og tilbehør kan variere.
122
Satisfyer
Satisfyer Pro 2 Generation 3 BT/App
Satisfyer Pro 2 Generation 3 Red BT/App
Satisfyer Pro 2 Generation 3 Violet BT/App
Satisfyer Pro 2 Generation 3 Black BT/App
289 kr
SALE
Tid. Pris:
599 kr
(-52%)
Alle Penis XXL Creme - creme, der øger penis omkredsen og giver tydeligere årer under erektion.
Alle Penis XXL Creme - creme, der øger penis omkredsen og giver tydeligere årer under erektion.
836
Orion
Penis XXL Creme
80 ml
200 ml
400 ml
fra
79 kr
SALE
Tid. Pris:
109 kr
(-28%)
98,8 kr / 100 ml
Alle PDX Extreme - Wet Pussies - Juicy Snatch - En stram pocket pussy med saftig tekstur og dyb sug, som en fræk date der vil ha dig. Selvsmørende med vand og let at klemme strammere, stille nydelse på få sekunder.
Alle PDX Extreme - Wet Pussies - Juicy Snatch - En stram pocket pussy med saftig tekstur og dyb sug, som en fræk date der vil ha dig. Selvsmørende med vand og let at klemme strammere, stille nydelse på få sekunder.
Nyhed
Alle Lubricate:IT Silicone Based - Vegansk silikonebaseret glidecreme
Alle Lubricate:IT Silicone Based - Vegansk silikonebaseret glidecreme
52
Mshop Care
Lubricate:IT Silicone Based
99 kr
SALE
Tid. Pris:
169 kr
(-41%)
99 kr / 100 ml
Vegansk
Alle Lovehoney - Advent Calendar Indulge (12 days) - 12 overraskelser med toys, glidecreme og wipes - inkl. genopladelig dual stimulator til ekstra wow..  
Leg dig gennem 12 dage med body-safe kvalitet, masser af variation og stor besparelse.
Alle Lovehoney - Advent Calendar Indulge (12 days) - 12 overraskelser med toys, glidecreme og wipes - inkl. genopladelig dual stimulator til ekstra wow..  
Leg dig gennem 12 dage med body-safe kvalitet, masser af variation og stor besparelse.
Nyhed
Womanizer
Lovehoney - Advent Calendar Indulge (12 days)
869 kr
SALE
Tid. Pris:
2229 kr
(-61%)
Alle Liberator - BonBon - Stabil og handsfree støtte til dine favoritlegetøj - mere nydelse, mindre træthed. Diskret, hygiejnisk og nem at holde ren med aftageligt, vaskbart microvelourbetræk.
Alle Liberator - BonBon - Stabil og handsfree støtte til dine favoritlegetøj - mere nydelse, mindre træthed. Diskret, hygiejnisk og nem at holde ren med aftageligt, vaskbart microvelourbetræk.
Nyhed
Liberator
Liberator - BonBon
929 kr
Alle Liberator - Flip Ramp - Foldes fra diskret puf til lang rampe på et øjeblik, så den passer ind i stuen. Stabil støtte og vaskbart, fugtresistent betræk giver mere komfort og bedre vinkler.
Alle Liberator - Flip Ramp - Foldes fra diskret puf til lang rampe på et øjeblik, så den passer ind i stuen. Stabil støtte og vaskbart, fugtresistent betræk giver mere komfort og bedre vinkler.
Nyhed
Liberator
Liberator - Flip Ramp
1599 kr
Alle Liberator - Fleshlight on a mission - Håndfri missionær-følelse med stabil kile, der holder din Fleshlight sikkert på plads. Ergonomisk støtte, skridsikker base og let at tørre af for ren nydelse.
Alle Liberator - Fleshlight on a mission - Håndfri missionær-følelse med stabil kile, der holder din Fleshlight sikkert på plads. Ergonomisk støtte, skridsikker base og let at tørre af for ren nydelse.
Nyhed
Alle Cottelli - Nurse Costume - Åben skål-bh og fræk g-streng med åben skridt - ren drilsk wow-effekt. Justerbare stropper og blød stretch giver en tæt, selvsikker pasform.
Alle Cottelli - Nurse Costume - Åben skål-bh og fræk g-streng med åben skridt - ren drilsk wow-effekt. Justerbare stropper og blød stretch giver en tæt, selvsikker pasform.
Nyhed
Cottelli Costumes
Cottelli - Nurse Costume
S
M
L
479 kr
Alle Cottelli - Police Body - S - Blank wetlook med stræk, der sidder tæt og glansfuldt som en uniform. Trevejs lynlås fra krave til skridt giver fræk kontrol, når du vil.
Alle Cottelli - Police Body - S - Blank wetlook med stræk, der sidder tæt og glansfuldt som en uniform. Trevejs lynlås fra krave til skridt giver fræk kontrol, når du vil.
Nyhed
Cottelli Costumes
Cottelli - Police Body - S
369 kr
Alle Liberator - Wedge/Ramp - Skab stabile vinkler og dybere nydelse med et fleksibelt wedge-ramp sæt. Mindre belastning på ryg, hofter og knæ - og betrækket kan vaskes.
Alle Liberator - Wedge/Ramp - Skab stabile vinkler og dybere nydelse med et fleksibelt wedge-ramp sæt. Mindre belastning på ryg, hofter og knæ - og betrækket kan vaskes.
Nyhed
Liberator
Liberator - Wedge/Ramp
1969 kr
Alle Cottelli - Nurse Costume - Dyb udskæring og åben ryg med meshskåle giver et frækt, legende look. Justerbare stropper og strækstof former sig tæt og komfortabelt.
Alle Cottelli - Nurse Costume - Dyb udskæring og åben ryg med meshskåle giver et frækt, legende look. Justerbare stropper og strækstof former sig tæt og komfortabelt.
Nyhed
Cottelli Costumes
Cottelli - Nurse Costume
S
M
L
399 kr
Alle You2Toys - Six in a Row 2.0 - Træn trygt og i dit tempo med 6 bløde silikone-størrelser med sikre ringgreb.  
Vandtæt, nemt at rengøre og bedst med vandbaseret glidecreme til glidende kontrol.
Alle You2Toys - Six in a Row 2.0 - Træn trygt og i dit tempo med 6 bløde silikone-størrelser med sikre ringgreb.  
Vandtæt, nemt at rengøre og bedst med vandbaseret glidecreme til glidende kontrol.
Nyhed
You2Toys
You2Toys - Six in a Row 2.0
589 kr
Alle OH! Holy Mary The Original Pleasure Oil 6 ml - Meget anerkendt unisex intimolie som giver en pirrende og prikkende fornemmelse samt øger følsomheden ved påførsel
Alle OH! Holy Mary The Original Pleasure Oil 6 ml - Meget anerkendt unisex intimolie som giver en pirrende og prikkende fornemmelse samt øger følsomheden ved påførsel
225
Nuei
OH! Holy Mary The Original Pleasure Oil 6 ml
69 kr
SALE
Tid. Pris:
159 kr
(-57%)
1150 kr / 100 ml
Varmende
Alle Pjur Back Door Relaxing Anal Glide - Ekstra blødgørende analglidecreme. Silikonbaseret med tilsat jojobaolie.
Alle Pjur Back Door Relaxing Anal Glide - Ekstra blødgørende analglidecreme. Silikonbaseret med tilsat jojobaolie.
359
Pjur
Pjur Back Door Relaxing Anal Glide
100 ml
250 ml
1000 ml
fra
139 kr
SALE
Tid. Pris:
169 kr
(-18%)
139 kr / 100 ml
Alle Fleshlight - Fleshskins Grip - Blue Ice - Pocket pussy med fingerhuller, så du kan klemme til og styre nydelsen i nuet. Silkeblød SuperSkin og åben kanal gør rengøring let, klar til næste frække møde.
Alle Fleshlight - Fleshskins Grip - Blue Ice - Pocket pussy med fingerhuller, så du kan klemme til og styre nydelsen i nuet. Silkeblød SuperSkin og åben kanal gør rengøring let, klar til næste frække møde.
Nyhed
Alle Durex Intense Orgasmic Gel 10 ml - Orgasmic gel til kvinder, som forstærker følsomheden og lysten. Gør det lettere at opnå orgasme og en mere intens orgasme.
Alle Durex Intense Orgasmic Gel 10 ml - Orgasmic gel til kvinder, som forstærker følsomheden og lysten. Gør det lettere at opnå orgasme og en mere intens orgasme.
342
Durex
Durex Intense Orgasmic Gel 10 ml
79 kr
SALE
Tid. Pris:
119 kr
(-34%)
790 kr / 100 ml
Alle Liberator - Wedge - Fast, stabil støtte med 27 graders hældning - for dybere nydelse og bedre adgang. Hygiejnisk og holdbar med aftageligt, vaskbart betræk, så det altid føles frisk.
Alle Liberator - Wedge - Fast, stabil støtte med 27 graders hældning - for dybere nydelse og bedre adgang. Hygiejnisk og holdbar med aftageligt, vaskbart betræk, så det altid føles frisk.
Nyhed
Liberator
Liberator - Wedge
869 kr
Alle Cottelli - School Uniform Costume - Frækt skolelook på sekunder med kort top, ternet miniskørt og slips. Ouvert trusserne gør legen ekstra drilsk og klar til mere.
Alle Cottelli - School Uniform Costume - Frækt skolelook på sekunder med kort top, ternet miniskørt og slips. Ouvert trusserne gør legen ekstra drilsk og klar til mere.
Nyhed
Cottelli Costumes
Cottelli - School Uniform Costume
S
M
fra
499 kr
SALE
Tid. Pris:
519 kr
(-4%)
Alle Cottelli - Bunny Body - Skift look på sekunder med justerbare og aftagelige seler og lårstropper, der sidder frækt og sikkert. Matte stretch og høj benskæring fremhæver dine kurver, klar til leg og fotos.
Alle Cottelli - Bunny Body - Skift look på sekunder med justerbare og aftagelige seler og lårstropper, der sidder frækt og sikkert. Matte stretch og høj benskæring fremhæver dine kurver, klar til leg og fotos.
Nyhed
Cottelli Costumes
Cottelli - Bunny Body
S
M
L
589 kr
Alle Cottelli - School Uniform Costume - Leg med looket - justerbare, aftagelige seler og lårstropper giver perfekt pasform. Blød, strækbar 4-dels uniform, der sidder tæt og ser skarp ud på billeder.
Alle Cottelli - School Uniform Costume - Leg med looket - justerbare, aftagelige seler og lårstropper giver perfekt pasform. Blød, strækbar 4-dels uniform, der sidder tæt og ser skarp ud på billeder.
Nyhed
Cottelli Costumes
Cottelli - School Uniform Costume
S
M
fra
419 kr
SALE
Tid. Pris:
439 kr
(-5%)
Alle Thin - Et tyndt kondom fra RFSU, der giver en hud-tæt naturlig fornemmelse. Mål: 185 x 53 mm, med en tykkelse på 0,05 mm.
Alle Thin - Et tyndt kondom fra RFSU, der giver en hud-tæt naturlig fornemmelse. Mål: 185 x 53 mm, med en tykkelse på 0,05 mm.
164
RFSU
Thin
10 stk.
30 stk.
60 stk.
fra
39 kr
SALE
Tid. Pris:
69 kr
(-43%)
3,9 kr / stk.
Alle Bathmate Control - 7ml - Gel der reducerer følsomhed og giver dig mere kontrol over nydelsen
Alle Bathmate Control - 7ml - Gel der reducerer følsomhed og giver dig mere kontrol over nydelsen
289
Bathmate
Bathmate Control - 7ml
139 kr
SALE
Tid. Pris:
169 kr
(-18%)
1985,7 kr / 100 ml
Alle Lubricate:IT H2O Based Anal 50 ml - Silkeblød i konsistensen og uden parabener
Alle Lubricate:IT H2O Based Anal 50 ml - Silkeblød i konsistensen og uden parabener
144
Mshop Care
Lubricate:IT H2O Based Anal 50 ml
79 kr
158 kr / 100 ml
Vegansk
Alle Woman Bodyglide - Blidt og silikonebaseret glidecreme tilpasset følsomme slimhinder.
Alle Woman Bodyglide - Blidt og silikonebaseret glidecreme tilpasset følsomme slimhinder.
222
Pjur
Woman Bodyglide
30 ml
100 ml
250 ml
fra
59 kr
SALE
Tid. Pris:
69 kr
(-14%)
196,7 kr / 100 ml
Alle Original Bodyglide - Silikonebaseret glidecreme, der har en let struktur og en meget langvarig glide.
Alle Original Bodyglide - Silikonebaseret glidecreme, der har en let struktur og en meget langvarig glide.
331
Pjur
Original Bodyglide
30 ml
100 ml
250 ml
fra
59 kr
SALE
Tid. Pris:
69 kr
(-14%)
196,7 kr / 100 ml
Alle Pjur Back Door Water - Ekstra tyktflydende og vandbaseret glidecreme, som også kan bruges sammen med alt sexlegetøj og kondomer.
Alle Pjur Back Door Water - Ekstra tyktflydende og vandbaseret glidecreme, som også kan bruges sammen med alt sexlegetøj og kondomer.
265
Pjur
Pjur Back Door Water
30 ml
100 ml
fra
69 kr
SALE
Tid. Pris:
89 kr
(-22%)
230 kr / 100 ml
Alle Fleshlight Renewing Powder - Specielt designet pulver, der holder din fleshlight blødt og blødt mellem anvendelserne.
137
Fleshlight
Fleshlight Renewing Powder
120 ml
240 ml
480 ml
fra
82 kr
SALE
Tid. Pris:
109 kr
(-25%)
68,3 kr / 100 ml
Alle Fleshwash - 100 ml - Effektiv bakteriedræber, der forlænger dine produkter og beskytter materialet. Alkohol-fri formel sikrer skånsom og diskret rengøring hver gang.
Alle Fleshwash - 100 ml - Effektiv bakteriedræber, der forlænger dine produkter og beskytter materialet. Alkohol-fri formel sikrer skånsom og diskret rengøring hver gang.
193
Fleshlight
Fleshwash - 100 ml
82 kr
SALE
Tid. Pris:
99 kr
(-17%)
82 kr / 100 ml
Alle Fleshlight - Mystery Sleeve (GWP) - Overrask dig selv med en hemmelig inderside i blød, realistisk SuperSkin.  
Passer til standardhylstre og giver justerbart sug - ren nydelse uden risiko.
Alle Fleshlight - Mystery Sleeve (GWP) - Overrask dig selv med en hemmelig inderside i blød, realistisk SuperSkin.  
Passer til standardhylstre og giver justerbart sug - ren nydelse uden risiko.
Nyhed
5
Fleshlight
Fleshlight - Mystery Sleeve (GWP)
569 kr
Alle Massage:IT - Opvarmende massageolie med duft af vanilje. Den er 100% vegansk og efterlader huden blød og smidig efter brug.
Alle Massage:IT - Opvarmende massageolie med duft af vanilje. Den er 100% vegansk og efterlader huden blød og smidig efter brug.
62
Mshop Care
Massage:IT
69 kr
SALE
Tid. Pris:
139 kr
(-50%)
69 kr / 100 ml
Alle Anal Shower Head Nozzle - Skru på, skyl rent – hygiejne og rengøring på to sekunder
Alle Anal Shower Head Nozzle - Skru på, skyl rent – hygiejne og rengøring på to sekunder
84
EasyToys
Anal Shower Head Nozzle
99 kr
SALE
Tid. Pris:
159 kr
(-38%)
Alle Pjur Woman Lust Intense Gel 15ml - Intens vandbaseret lystforstærkende gel, der giver en vibrerende effekt på klitoris!
Alle Pjur Woman Lust Intense Gel 15ml - Intens vandbaseret lystforstærkende gel, der giver en vibrerende effekt på klitoris!
44
Pjur
Pjur Woman Lust Intense Gel 15ml
199 kr
1326,7 kr / 100 ml
Alle Mshop Private Collection Venus - Vibrator, der følger det venøse bjerg & omfavner klitoris.
Alle Mshop Private Collection Venus - Vibrator, der følger det venøse bjerg & omfavner klitoris.
207
Mshop Private Collection
Mshop Private Collection Venus
339 kr
9,5 cm
Alle Mshop Venus & Care kit - Bedste vibrator til brug under sex!
Alle Mshop Venus & Care kit - Bedste vibrator til brug under sex!
19
Mshop Private Collection
Mshop Venus & Care kit
369 kr
SALE
Tid. Pris:
519 kr
(-29%)
Alle Steel Plug With Chrystal - Kølig metal, varm krystal og skøn tyngd, tres størrelser
Alle Steel Plug With Chrystal - Kølig metal, varm krystal og skøn tyngd, tres størrelser
20% with code: BP20
139
Cave Master
Steel Plug With Chrystal
M
L
fra
139 kr
7 / 8,2 / 9,2 cm
2,5 / 3,5 / 4 cm
Alle RFSU Beyond Thin - Et meget tyndt kondom fra RFSU for ekstra følelse Mål: 180 x 52 mm, med en tykkelse på 0,04 mm.
Alle RFSU Beyond Thin - Et meget tyndt kondom fra RFSU for ekstra følelse Mål: 180 x 52 mm, med en tykkelse på 0,04 mm.
79
RFSU
RFSU Beyond Thin
8 stk
15 stk
fra
50 kr
SALE
Tid. Pris:
69 kr
(-28%)
6,3 kr / stk.
Alle Capella - Elegant rabbitvibrator med 10 vibrations intensiteter og dobbeltmotorer. Designet til størst mulig tilfredsstillelse.
Alle Capella - Elegant rabbitvibrator med 10 vibrations intensiteter og dobbeltmotorer. Designet til størst mulig tilfredsstillelse.
133
Mshop Private Collection
Capella
399 kr
SALE
Tid. Pris:
469 kr
(-15%)
21 cm
3,5 cm
Alle Mshop Capella & Care kit - Dobbelt nydelse i et og samme sæt
Alle Mshop Capella & Care kit - Dobbelt nydelse i et og samme sæt
49
Mshop Private Collection
Mshop Capella & Care kit
469 kr
SALE
Tid. Pris:
649 kr
(-28%)
21 cm
3,5 cm
Alle RFSU - Natural Lube - 150 ml - Silkeblød, vandbaseret glidecreme som føles naturlig og skylles let af. pH-balanceret, uden duft, og passer til alle kondomer og legetøj.
8
RFSU
RFSU - Natural Lube - 150 ml
59 kr
39,3 kr / 100 ml
Alle Liquid silk - Cremet glidecreme som både indeholder vand og silikone - oplev den ultimative silkebløde nydelse.
121
Bodywise
Liquid silk
50 ml
250 ml
fra
69 kr
138 kr / 100 ml
Alle Pjur Woman Nude - Blidt glidecreme, der er vandbaseret og fri for glycerol, parabener og konserveringsmidler.
Alle Pjur Woman Nude - Blidt glidecreme, der er vandbaseret og fri for glycerol, parabener og konserveringsmidler.
249
Pjur
Pjur Woman Nude
30 ml
100 ml
200 ml
400 ml
fra
69 kr
230 kr / 100 ml
Alle Tenga Spinner Masturbator Tetra - Onani legetøj med en dejlig tvist som vrider sig naturligt om penis og giver optimal stimulering
Alle Tenga Spinner Masturbator Tetra - Onani legetøj med en dejlig tvist som vrider sig naturligt om penis og giver optimal stimulering
123
Tenga
Tenga Spinner Masturbator Tetra
159 kr
SALE
Tid. Pris:
269 kr
(-41%)
Alle RFSU Kondom Profil - Et glat kondom fra RFSU,  Mål: 185 x 53 mm, med en tykkelse på 0,06 mm.
Alle RFSU Kondom Profil - Et glat kondom fra RFSU,  Mål: 185 x 53 mm, med en tykkelse på 0,06 mm.
64
RFSU
RFSU Kondom Profil
10 stk.
30 stk.
fra
39 kr
SALE
Tid. Pris:
69 kr
(-43%)
3,9 kr / stk.
Alle Dreamtoys Titanz - Thrusting Blow Gun - Dobbelt motor giver hårde stød og dybe vibrationer, som en fræk nat med din favoritmodel. Aftagelig, rillet sleeve gør rengøring let, og den er genopladelig og stænktæt.
Alle Dreamtoys Titanz - Thrusting Blow Gun - Dobbelt motor giver hårde stød og dybe vibrationer, som en fræk nat med din favoritmodel. Aftagelig, rillet sleeve gør rengøring let, og den er genopladelig og stænktæt.
Nyhed
Alle Satisfyer Layons Purple Pleasure - Stærk vibrator med 15 forskellige vibrations styrker
Alle Satisfyer Layons Purple Pleasure - Stærk vibrator med 15 forskellige vibrations styrker
129
Satisfyer
Satisfyer Layons Purple Pleasure
179 kr
SALE
Tid. Pris:
199 kr
(-10%)
9,5 cm
Alle Elvie Trainer - Pelvic Floor Exercise Tracker - Appstyret bæckenbundstræning med feedback i realtid
Alle Elvie Trainer - Pelvic Floor Exercise Tracker - Appstyret bæckenbundstræning med feedback i realtid
53
Elvie
Elvie Trainer - Pelvic Floor Exercise Tracker
1529 kr
SALE
Tid. Pris:
1659 kr
(-8%)
3 cm
321 g
Alle Bootylicious - The Kit - 3 analplug i silkeblødt silikon, perfekte til at udforske i eget tempo
Alle Bootylicious - The Kit - 3 analplug i silkeblødt silikon, perfekte til at udforske i eget tempo
20% with code: BP20
59
Bootylicious
Bootylicious - The Kit
259 kr
SALE
Tid. Pris:
339 kr
(-24%)
8,8 - 11,2 cm
2,6 - 3,9 cm
Alle SwedeCock Dildo Odin - Diameter 4 cm, 17,5 cm lang - meget realistisk dildo med silkeblød silikoneoverflade og sugekop i bunden
Alle SwedeCock Dildo Odin - Diameter 4 cm, 17,5 cm lang - meget realistisk dildo med silkeblød silikoneoverflade og sugekop i bunden
47
SwedeCock
SwedeCock Dildo Odin
239 kr
SALE
Tid. Pris:
269 kr
(-11%)
17,5 cm
4 cm
Du har set 66 ud af 2523 produkter
Flere produkter
Flere Produkter
Måske kan du også lide
Produktet er lagt i din kurv
Baseret på din varekurv
Passer perfekt sammen
Baseret på din varekurv
Anbefales til dig
Trender lige nu
Andre kunder har lige købt disse
1-2 dages levering
Vi forventer at kunne levere din pakke indenfor 1-2 hverdage. Bestiller du inden kl. 14.45 afsender vi pakken samme dag.
Bring Instabox Budbee UPS
5-10 dages levering
Leveringstiden for dette produkt er 5–10 hverdage. Produktet sendes direkte hjem til dig fra et af vores europæiske lagre.
DHL GLS FedEx
29 kr fragt / Fri over 699 kr
Vores leveringspriser starter fra 29 kr. Vi tilbyder forskellige leveringsmetoder og fragtselskaber, som vælges ved bestilling. Ved køb for over 699 kr får du fri fragt på din ordre.
100% diskretion
Din pakke afsendes i en diskret og anonym pakke. Afsender er anonymiseret på pakken og ligeledes i betalingsinformationer. Indholdet af din pakke vil ikke være synligt eller tilgængeligt for andre.
Anonymt paket
100 dages returret
Du kan returnere dine produkter indenfor 30 dage, så længe de ikke er åbnet, brugt eller beskadiget. Hvis du abonnerer på vores nyhedsbrev, får du en forlænget returret på 100 dage. Du som kunde står for fragtomkostningerne ved en eventuel retur.
Det siger vores kunder
Fremragende
Trustpilot
4.5 af 5.0
386 anmeldelser på