1-2 dages levering
100% anonymt & sikkert
29 kr fragt / Fri over 699 kr
100* dages returret
4.5 stjerner på Trustpilot
Intimlegetøj
Bedre Sex
Lingerie & Forspil
BDSM
Tilbud
0
Indkøbskurv
Søge forslag
Kategorier
Produkter
Bedst i test 2026
Udforsk efterårets bedste produkter
Filtrer produkter
Nulstil

Bedre sex

140 produkter
Filtre & Sortering
Glidecreme
Lystøgende
Kondomer
Intim olie
Massage olie
Rengøring
Erektion
Anal douche
Penis
Bedre sex AID BeHarder
6
AID
AID BeHarder
Erektionscreme til optimal erektion med langvarig effekt.
109 kr
Bedre sex System JO - Prolonger Gel 60 ml
Bedre sex System JO - Prolonger Gel 60 ml
16
System JO
System JO - Prolonger Gel 60 ml
Gel med naturlig pebermynte, forlænger oplevelsen uden at mindske...
159 kr
SALE
Tid. Pris:
199 kr
(-20%)
265 kr / 100 ml
Bedre sex Oh Holy Mary Masturbation Cream 60ml
Bedre sex Oh Holy Mary Masturbation Cream 60ml
3
Nuei
Oh Holy Mary Masturbation Cream 60ml
Masturbationscreme - brug den under onani for en ekstra dejlig oplevelse. Både for mænd og kvinder.
139 kr
231,7 kr / 100 ml
Bedre sex Touro XXXL Erection Cream 15ml
Bedre sex Touro XXXL Erection Cream 15ml
10
Orgie
Touro XXXL Erection Cream 15ml
Erektionsøgende creme - bliv hårdere og præster mere!
199 kr
Bedre sex System JO H2O Warming
16
System JO
System JO H2O Warming
Mild varmende effekt. Vandbaseret glidecreme fra System JO. Duft- og smagsfri.
139 kr
103 kr / 100 ml
Bedre sex Eroxon - Erectile Dysfunction Treatment Gel - 4-pack
Bedre sex Eroxon - Erectile Dysfunction Treatment Gel - 4-pack
3
Eroxon
Eroxon - Erectile Dysfunction Treatment Gel - 4-pack
Mærk effekten på cirka 10 minutter - når du har lyst, uden planlægning. Skånsom gel til engangsbrug, næsten ingen bivirkninger og ingen kendte interaktioner.
219 kr
Bedre sex Wild Stud Delay Spray 22ml
Bedre sex Wild Stud Delay Spray 22ml
Cobecco Pharma
Wild Stud Delay Spray 22ml
Forlæng nydelsen med let afkølende spray til bedre kontrol
179 kr
Bedre sex Fleshlube Fire
Bedre sex Fleshlube Fire
2
Fleshlight
Fleshlube Fire
Oplev intens varme og glid med en hypoallergen, langtidsholdbar vandbaseret gel. Sikker til brug med sexlegetøj, kondomer og Fleshlight.
100 ml
250 ml
fra
90 kr
SALE
Tid. Pris:
99 kr
(-9%)
90 kr / 100 ml
Varmende
Bedre sex ID Frutopia Lubes
ID
ID Frutopia Lubes
Ægte frugtsmag uden eftersmag og en silkeblød, vandbaseret, kondomvenlig glideevne. BEMÆRK: Kun én smag
26 kr
216,7 kr / 100 ml
Bedre sex JO H2O Green Apple - 30 ml
9
System JO
JO H2O Green Apple - 30 ml
Vandbaseret glidecreme med smag af æble. Kun naturlig smag og fri for sukker og sødestoffer.
69 kr
230 kr / 100 ml
Bedre sex MIXGLISS Silicone Fleur De Soie 50ml
Bedre sex MIXGLISS Silicone Fleur De Soie 50ml
1
MIXGLISS
MIXGLISS Silicone Fleur De Soie 50ml
Silikonebaseret glidecreme og massageolie i ét med duft af silkeblomster
129 kr
258 kr / 100 ml
Bedre sex Mshop Care ECO Lube:It Waterbased 50ml
Mshop Care
Mshop Care ECO Lube:It Waterbased 50ml
Økologisk og skånsom glidecreme, der er vegansk og parabene- og glycerinfri. Kompatibel med alt sexlegetøj og kondomer.
69 kr
138 kr / 100 ml
Bedre sex System Jo - Gelato Double Chocolate Lubricant - 30 ml
Bedre sex System Jo - Gelato Double Chocolate Lubricant - 30 ml
1
System JO
System Jo - Gelato Double Chocolate Lubricant - 30 ml
Dessertlækker dobbelt chokoladesmag - sukkerfri og vandbaseret, helt uden klister. pH-balanceret og skånsom - uden parabener, kompatibel med kondomer og de fleste toys.
79 kr
263,3 kr / 100 ml
Bedre sex Pjur - Man Extremeglide - 100ml
Bedre sex Pjur - Man Extremeglide - 100ml
Pjur
Pjur - Man Extremeglide - 100ml
Silikonebaseret glidecreme til mænd - ultrakoncentreret, ekstremt langtidsholdbar og perfekt til både sex, onani og massage.
179 kr
179 kr / 100 ml
Bedre sex Erect Direct
4
Erect Direct
Erect Direct
Oral spray for øget seksuel ydeevne.
139 kr
Bedre sex MIXGLISS Silicone Velvet Rose 50ml
MIXGLISS
MIXGLISS Silicone Velvet Rose 50ml
Silikonebaseret glidecreme og massageolie i ét med duft af rose
129 kr
258 kr / 100 ml
Bedre sex Big O! Orgasmic Gel 30ml
1
RFSU
Big O! Orgasmic Gel 30ml
Luksuriøs orgasmegel, der kan hjælpe med at opnå en orgasme lettere gennem øget følsomhed over for berøring.
109 kr
363,3 kr / 100 ml
Bedre sex System Jo - Hybrid
Bedre sex System Jo - Hybrid
1
System JO
System Jo - Hybrid
Silkeblød, langtidsglidende hybrid - føles som silikone, skylles af som vand. Kondom- og legetøjsvenlig, uden parfume, olie, glycerin og parabener.
60 ml
fra
89 kr
148,3 kr / 100 ml
Bedre sex System JO - H2O Lubricant Cocktails - Pina Colada - 60 ml
Bedre sex System JO - H2O Lubricant Cocktails - Pina Colada - 60 ml
1
System JO
System JO - H2O Lubricant Cocktails - Pina Colada - 60 ml
Silkeblød, vandbaseret glide med Piña Colada-smag - let at skylle af og ikke-klistrende. FDA-godkendt og sikker med kondom og legetøj, så legen kan flyde frit.
109 kr
181,7 kr / 100 ml
Bedre sex Masturs - Misty Steam Mistress - Waterbased Lubricant - 150 ml
Bedre sex Masturs - Misty Steam Mistress - Waterbased Lubricant - 150 ml
1
Masturs
Masturs - Misty Steam Mistress - Waterbased Lubricant - 150 ml
Silkeblød glidegel med pumpe - præcis dosering og minimal spild, hver gang. pH-balanceret, duftfri og nem at skylle af, sikker med kondomer og legetøj.
79 kr
52,7 kr / 100 ml
Bedre sex Pjur 30 Years Anniversary Gift Set
Bedre sex Pjur 30 Years Anniversary Gift Set
Pjur
Pjur 30 Years Anniversary Gift Set
Eksklusivt sæt med hudvenlige, kondomsikre glidecremer af tysk topkvalitet. Jubilæumspakken forener tryghed, diskretion og førsteklasses nydelse.
169 kr
130 kr / 100 ml
Bedre sex System Jo - Actively Trying Lubricant - 120 ml
Bedre sex System Jo - Actively Trying Lubricant - 120 ml
System JO
System Jo - Actively Trying Lubricant - 120 ml
Vandbaseret fertilitetsglidecreme, testet til at være skånsom mod sædceller og pH-venlig. Behagelig fugt uden glycerin og silikone - så intet står i vejen for magien.
169 kr
140,8 kr / 100 ml
Bedre sex Pharmquests - Blow Job Licks - Passionfruit - 50ml
Bedre sex Pharmquests - Blow Job Licks - Passionfruit - 50ml
1
Pharmquests
Pharmquests - Blow Job Licks - Passionfruit - 50ml
Eksotisk passionssmag, der gør hver slikkende berøring endnu mere fræk. Vandbaseret, sukkerfri og kondomvenlig glidegel, der er nem at vaske af.
89 kr
178 kr / 100 ml
Bedre sex RFSU - Velvet Lube - 40 ml
Bedre sex RFSU - Velvet Lube - 40 ml
RFSU
RFSU - Velvet Lube - 40 ml
Silkeblød silikoneglidning, der holder længe og tåler vand - kun en lille dråbe. pH-neutral, vegansk og kondomvenlig, så du kan glide trygt og frit.
69 kr
172,5 kr / 100 ml
Bedre sex Überlube - Good-to-Go Traveler - Silver - 15 ml
Bedre sex Überlube - Good-to-Go Traveler - Silver - 15 ml
Nyhed
Überlube
Überlube - Good-to-Go Traveler - Silver - 15 ml
Silkeblød, vand- og svedresistent silikoneglid, der holder længe og føles ren. Refillbar pumpe i diskret alu - nem at dosere, nem at tage med.
169 kr
1126,7 kr / 100 ml
Bedre sex Easyglide - Waterbased Lubricant - 150 ml - Vanilla
Bedre sex Easyglide - Waterbased Lubricant - 150 ml - Vanilla
Nyhed
EasyGlide
Easyglide - Waterbased Lubricant - 150 ml - Vanilla
Langtidsholdbart vandbaseret glide med sød vaniljesmag - sikker med kondomer og silikonelegetøj. Nem dosering, pletter ikke og skylles let af med vand.
79 kr
52,7 kr / 100 ml
Bedre sex RFSU - Biotic Lube - 75 ml
Bedre sex RFSU - Biotic Lube - 75 ml
RFSU
RFSU - Biotic Lube - 75 ml
Vandbaseret glidecreme med Bioecolia og aloe vera, der fugter og føles silkeblød. pH-balanceret og parfumefri, så du kan nyde tæt kontakt uden irritation.
89 kr
118,7 kr / 100 ml
Bedre sex Orgie - Liquid Vibrator - 15ml
Bedre sex Orgie - Liquid Vibrator - 15ml
Orgie
Orgie - Liquid Vibrator - 15ml
Stimulerende gel med pulserende vibrationseffekt - for intens og elektrisk nydelse
189 kr
Bedre sex Überlube - Good-To-Go Refills - 2x15 ml
Bedre sex Überlube - Good-To-Go Refills - 2x15 ml
Nyhed
Überlube
Überlube - Good-To-Go Refills - 2x15 ml
Fyld rejseetuiet op med 2 diskrete glasrefills - lang holdbar, silkeblød og uden klister. Duftfri og skånsom formula uden glycerin og parabener, kompatibel med latex og polyisopren.
169 kr
563,3 kr / 100 ml
Bedre sex Creamy - Intimate Gel Real Fake Semen - 150 ml
Bedre sex Creamy - Intimate Gel Real Fake Semen - 150 ml
Nyhed
Creamy
Creamy - Intimate Gel Real Fake Semen - 150 ml
Cremeagtig, mælkehvid gel med super realistisk look og lækker glideevne. Kondom- og legetøjsvenlig, pH-balanceret, uden duft og nem at vaske af.
139 kr
92,7 kr / 100 ml
Bedre sex Masturs - Eloa Winged Goddess - Waterbased Lubricant - 150 ml
Bedre sex Masturs - Eloa Winged Goddess - Waterbased Lubricant - 150 ml
Masturs
Masturs - Eloa Winged Goddess - Waterbased Lubricant - 150 ml
Silkeblød, realistisk glidecreme, der er sikker til silikone og kondomer. Nem at skylle af, pH-venlig og uden pletter - ren nydelse uden bøvl.
79 kr
52,7 kr / 100 ml
Bedre sex Masturs - Solara Fire Sorceress - Waterbased Lubricant - 150 ml
Bedre sex Masturs - Solara Fire Sorceress - Waterbased Lubricant - 150 ml
Masturs
Masturs - Solara Fire Sorceress - Waterbased Lubricant - 150 ml
Vandbaseret glidecreme, der er skånsom mod legetøj og sikker med latex og PU kondomer. Let at vaske af, pletter ikke og kan nemt friskes op igen for ekstra lange stunder.
79 kr
52,7 kr / 100 ml
Bedre sex Ero Spanish Fly Cream
Bedre sex Ero Spanish Fly Cream
1
Hot
Ero Spanish Fly Cream
Erektionscreme: kombinerer forskellige aktive stoffer for at øge blodtilførslen til penis.
129 kr
Bedre sex Creamy - Intimate Gel Real Fake Semen - 70 ml
Bedre sex Creamy - Intimate Gel Real Fake Semen - 70 ml
Nyhed
Creamy
Creamy - Intimate Gel Real Fake Semen - 70 ml
Kamera-klar, naturtro look og lækker glideevne - klar, når fantasien spiller med. Dermatologisk testet, parfumefri og kompatibel med kondomer og de fleste toys.
99 kr
141,4 kr / 100 ml
Bedre sex System JO - BLŌ Oral Pleasure Gel Strawberry - 30ml
Bedre sex System JO - BLŌ Oral Pleasure Gel Strawberry - 30ml
Nyhed
System JO
System JO - BLŌ Oral Pleasure Gel Strawberry - 30ml
Sød jordbærsmag og kølende friskhed, der gør oplevelsen ekstra lækker. Tykkere gel, der bliver hvor den skal, så du undgår dryp og spild.
139 kr
463,3 kr / 100 ml
Bedre sex System JO - BLŌ Oral Pleasure Gel Strawberry Lemonade - 30ml
Bedre sex System JO - BLŌ Oral Pleasure Gel Strawberry Lemonade - 30ml
Nyhed
System JO
System JO - BLŌ Oral Pleasure Gel Strawberry Lemonade - 30ml
Sød jordbær-lemonade smag med kølende kick, der gør oplevelsen ekstra lækker. Tyk, sukkerfri gel bliver, hvor den skal, i en diskret 30 ml tube.
139 kr
463,3 kr / 100 ml
Bedre sex Friend with Benefits - Make Me Hot Heating Rod for Masturbators
Bedre sex Friend with Benefits - Make Me Hot Heating Rod for Masturbators
Nyhed
Friend with benefits
Friend with Benefits - Make Me Hot Heating Rod for Masturbators
Varmer indersiden til behagelig kropstemperatur, mere realisme
199 kr
Bedre sex Skins - Natural Delay Serum Foil - 5 ml
Bedre sex Skins - Natural Delay Serum Foil - 5 ml
Skins
Skins - Natural Delay Serum Foil - 5 ml
Naturligt serum der udsætter klimaks uden at bedøve følelsen. Diskret engangspakning, klar på 10 minutter, pH-venlig og kondomvenlig.
33 kr
Bedre sex RFSU - Glow Lube - 75 ml
Bedre sex RFSU - Glow Lube - 75 ml
RFSU
RFSU - Glow Lube - 75 ml
Langvarigt, silkeblødt glide med vandbaseret lethed, der skylles nemt af. pH-balanceret og parfumefri med sheasmør og hyaluron, som fugter og plejer.
89 kr
118,7 kr / 100 ml
Bedre sex Viagel For Men 30 ml
Bedre sex Viagel For Men 30 ml
Cobecco Pharma
Viagel For Men 30 ml
Varmende og pirrende gel for penis
139 kr
Bedre sex Orgie - Eletric Fellatio Stimulating Gloss
Bedre sex Orgie - Eletric Fellatio Stimulating Gloss
Orgie
Orgie - Eletric Fellatio Stimulating Gloss
Forfør med elektriske kys - lipgloss der prikker, vibrerer og løfter oralsex til et helt nyt niveau!
119 kr
1190 kr / 100 ml
Bedre sex System JO - JO Aloe Lubricant - 120 ml
Bedre sex System JO - JO Aloe Lubricant - 120 ml
System JO
System JO - JO Aloe Lubricant - 120 ml
Silkeblød, vandbaseret glide med aloe og hyaluron - skånsom og fugtende. Uden glycerin og parabener, kondom- og legetøjsvenlig - skylles let af.
199 kr
165,8 kr / 100 ml
Bedre sex System JO - BLŌ Oral Pleasure Gel Mango Peach - 30ml
Bedre sex System JO - BLŌ Oral Pleasure Gel Mango Peach - 30ml
Nyhed
System JO
System JO - BLŌ Oral Pleasure Gel Mango Peach - 30ml
Tykt, mango-fersken smagende, vandbaseret gel der bliver hvor den skal - uden at klistre. Ren finish med minimal eftersmag, kondom- og legetøjsvenlig og nem at skylle af.
139 kr
463,3 kr / 100 ml
Bedre sex System JO - H2O Lubricant Cocktails - Mai Tai - 60 ml
Bedre sex System JO - H2O Lubricant Cocktails - Mai Tai - 60 ml
System JO
System JO - H2O Lubricant Cocktails - Mai Tai - 60 ml
Silkeblød, vandbaseret glide med Mai Tai-smag - perfekt til leg med munden. Nem at skylle af, sikker med kondom og legetøj, og lige til at tage med.
109 kr
181,7 kr / 100 ml
Bedre sex Masturs - Ayla Forest Warrior - Waterbased Lubricant - 150 ml
Bedre sex Masturs - Ayla Forest Warrior - Waterbased Lubricant - 150 ml
Masturs
Masturs - Ayla Forest Warrior - Waterbased Lubricant - 150 ml
Vandbaseret glidecreme, der spiller perfekt med kondomer og silikonelegetøj. Nem at vaske af, mild mod kroppen og klar til mere, når du er.
79 kr
52,7 kr / 100 ml
Bedre sex System JO - BLŌ Oral Pleasure Gel Orange Limeade - 30ml
Bedre sex System JO - BLŌ Oral Pleasure Gel Orange Limeade - 30ml
Nyhed
System JO
System JO - BLŌ Oral Pleasure Gel Orange Limeade - 30ml
Frisk appelsin-lime smag med kølig prikken, der holder længe og frister. Tyk gel uden dryp, som dæmper naturlig smag og er kondom- og legetøjsvenlig.
139 kr
463,3 kr / 100 ml
Bedre sex System JO – Stroker Lubricant – 120 ml
Bedre sex System JO – Stroker Lubricant – 120 ml
System JO
System JO – Stroker Lubricant – 120 ml
Tykt, vandbaseret glidecreme der bliver, hvor den skal - mindre rod og færre pauser. Præcisionstut giver nem dosering, føles ikke klistret og skylles let af.
169 kr
140,8 kr / 100 ml
Bedre sex System JO - H2O Lubricant Cocktails - Mojito - 60 ml
Bedre sex System JO - H2O Lubricant Cocktails - Mojito - 60 ml
System JO
System JO - H2O Lubricant Cocktails - Mojito - 60 ml
Frisk mojito-smag med lime og mynte giver silkeblød glide til leg med tungen. Sikker, vandbaseret og nem at vaske af - klar til både kondom og legetøj.
109 kr
181,7 kr / 100 ml
Bedre sex System JO - H2O Lubricant Cocktails - Mimosa - 60 ml
Bedre sex System JO - H2O Lubricant Cocktails - Mimosa - 60 ml
System JO
System JO - H2O Lubricant Cocktails - Mimosa - 60 ml
Lækker mimosa-smag, der gør nærheden ekstra fristende og legende. Sukkefri, vandbaseret og nem at skylle af - kompatibel med kondomer og toys.
109 kr
181,7 kr / 100 ml
Bedre sex System JO - H2O Lubricant Cocktails - Sex On The Beach - 60 ml
Bedre sex System JO - H2O Lubricant Cocktails - Sex On The Beach - 60 ml
System JO
System JO - H2O Lubricant Cocktails - Sex On The Beach - 60 ml
Silkeblød, vandbaseret glide med fræk Sex On The Beach-smag helt uden sukker. Kompatibel med kondomer og legetøj, skylles nemt af og er klar til leg på farten.
109 kr
181,7 kr / 100 ml
Bedre sex MIXGLISS Silicone Happy Litchi 50ml
MIXGLISS
MIXGLISS Silicone Happy Litchi 50ml
Silikone-baseret smøremiddel og massageolie i en med en sød duft af litchi
129 kr
258 kr / 100 ml
Bedre sex System JO - BLŌ Oral Pleasure Gel Watermelon - 30ml
Bedre sex System JO - BLŌ Oral Pleasure Gel Watermelon - 30ml
Nyhed
System JO
System JO - BLŌ Oral Pleasure Gel Watermelon - 30ml
Tykt, vandbaseret gel med saftig vandmelon og kølig prikken, der bliver hvor du vil. Kondom- og legetøjsvenlig, sukkerfri og uden bedøvelse for ren, lækker kontrol.
139 kr
463,3 kr / 100 ml
Bedre sex Pjur myglide 100ml
Bedre sex Pjur myglide 100ml
Pjur
Pjur myglide 100ml
Vandbaseret glidecreme med ginseng for stimulerende varme og øget følsomhed. Dermatologisk testet og kompatibel med kondomer og sexlegetøj.
139 kr
Bedre sex Beasty Cocks - Beasty Sperm Mighty Minotaur - 250 ml
Bedre sex Beasty Cocks - Beasty Sperm Mighty Minotaur - 250 ml
Beasty Cocks
Beasty Cocks - Beasty Sperm Mighty Minotaur - 250 ml
Tykt, gråblåt glidecreme der giver super realistisk fantasy-look og lang spilletid. Vandbaseret, vegansk og nem at vaske af, men bliver siddende når legen kører.
149 kr
59,6 kr / 100 ml
Bedre sex System JO - Bake Shoppe Frosted Cupcake Lubricant - 60ml
Bedre sex System JO - Bake Shoppe Frosted Cupcake Lubricant - 60ml
Nyhed
System JO
System JO - Bake Shoppe Frosted Cupcake Lubricant - 60ml
Silkeblød, vandbaseret glide med lækker cupcake-smag - helt uden sukker og parabener. Rejsevenlig, skylles let af og fungerer med kondomer og legetøj.
119 kr
198,3 kr / 100 ml
Bedre sex pjur INFINITY water-based 50 ml EU
Bedre sex pjur INFINITY water-based 50 ml EU
Pjur
pjur INFINITY water-based 50 ml EU
Blid og effektiv glidecreme i smuk flaske
199 kr
398 kr / 100 ml
Bedre sex Dreamtoys - Amour - The Magic Of Love Wonderful Wand Kit
Bedre sex Dreamtoys - Amour - The Magic Of Love Wonderful Wand Kit
Bundle Deal
Dream Toys
Dreamtoys - Amour - The Magic Of Love Wonderful Wand Kit
Silkeblød silikonevibrator med dybe vibrationer, sanseleg og 90 minutters nydelse.
339 kr
SALE
Tid. Pris:
679 kr
(-50%)
Bedre sex System JO - Bake Shoppe Orange Creampuff Lubricant - 60ml
Bedre sex System JO - Bake Shoppe Orange Creampuff Lubricant - 60ml
Nyhed
System JO
System JO - Bake Shoppe Orange Creampuff Lubricant - 60ml
Sød appelsin-vanilje smag som en dessert, helt uden sukker, men fuld af fristelse. Klar, silkeblød glideevne der skylles af let, og spiller godt med kondomer og legetøj.
119 kr
198,3 kr / 100 ml
Bedre sex System JO - Bake Shoppe Peach Cobbler Lubricant - 60ml
Bedre sex System JO - Bake Shoppe Peach Cobbler Lubricant - 60ml
Nyhed
System JO
System JO - Bake Shoppe Peach Cobbler Lubricant - 60ml
Silkeblød, vandbaseret glidecreme med fræk smag af fersken og wienerbrød. Kondom- og legetøjsvenlig, sukkerfri og uden parabener - bare ren nydelse.
119 kr
198,3 kr / 100 ml
Bedre sex System Jo - Candy Shop H2O Butterscotch Lubricant - 60 ml
Bedre sex System Jo - Candy Shop H2O Butterscotch Lubricant - 60 ml
System JO
System Jo - Candy Shop H2O Butterscotch Lubricant - 60 ml
Silkeblød, vandbaseret glidecreme med ægte butterscotch-smag - sød uden sukker. Ikke-klistret, sikker med kondomer og toys og nem at skylle af - perfekt til tasken.
119 kr
198,3 kr / 100 ml
Bedre sex JO Gelato White Truffle Lubricant 30 ml
System JO
JO Gelato White Truffle Lubricant 30 ml
Vandbaseret glidecreme med smag af hvid chokolade trøffel. Tilsat naturlige smagsstoffer & fri for sukker eller andet sødemiddel.
69 kr
230 kr / 100 ml
Bedre sex Superhero Serum / Udholdenshedsspray
Bedre sex Superhero Serum / Udholdenshedsspray
25
Pjur
Superhero Serum / Udholdenshedsspray
Hurtigtvirkende serum der forlænger oplevelsen uden at dulme følelsen
119 kr
SALE
Tid. Pris:
139 kr
(-14%)
595 kr / 100 ml
Bedre sex Cobeco Porn Star Erection Cream 50ml
2
Cobeco
Cobeco Porn Star Erection Cream 50ml
Opnå fastere, fyldigere erektioner og føl dig som en superstjerne i soveværelset.
159 kr
318 kr / 100 ml
Bedre sex Big Boy Golden Delay Gel 50ml
Bedre sex Big Boy Golden Delay Gel 50ml
6
Big Boy
Big Boy Golden Delay Gel 50ml
Forlænger nydelsen med pebermynteolie og fugt til huden
199 kr
398 kr / 100 ml
Bedre sex JO H2O Strawberry Kiss - 30 ml
Bedre sex JO H2O Strawberry Kiss - 30 ml
Kommer snart
77
System JO
JO H2O Strawberry Kiss - 30 ml
Vandbaseret glidecreme med smag af jordbær. Kun naturlig smag og fri for sukker og sødestoffer.
89 kr
296,7 kr / 100 ml
Bedre sex Hårdere og længere erektion
Bedre sex Hårdere og længere erektion
Kommer snart
89
Mshop Private Collection
Hårdere og længere erektion
Længere glæde med en hårdere og hårdere erektion!
139 kr
SALE
Tid. Pris:
269 kr
(-48%)
2,5 / 3 cm
Du har set 66 ud af 140 produkter
Flere produkter
Flere Produkter
Måske kan du også lide
Produktet er lagt i din kurv
Baseret på din varekurv
Passer perfekt sammen
Baseret på din varekurv
Anbefales til dig
Trender lige nu
Andre kunder har lige købt disse
1-2 dages levering
Vi forventer at kunne levere din pakke indenfor 1-2 hverdage. Bestiller du inden kl. 14.45 afsender vi pakken samme dag.
Bring Instabox Budbee UPS
5-10 dages levering
Leveringstiden for dette produkt er 5–10 hverdage. Produktet sendes direkte hjem til dig fra et af vores europæiske lagre.
DHL GLS FedEx
29 kr fragt / Fri over 699 kr
Vores leveringspriser starter fra 29 kr. Vi tilbyder forskellige leveringsmetoder og fragtselskaber, som vælges ved bestilling. Ved køb for over 699 kr får du fri fragt på din ordre.
100% diskretion
Din pakke afsendes i en diskret og anonym pakke. Afsender er anonymiseret på pakken og ligeledes i betalingsinformationer. Indholdet af din pakke vil ikke være synligt eller tilgængeligt for andre.
Anonymt paket
100 dages returret
Du kan returnere dine produkter indenfor 30 dage, så længe de ikke er åbnet, brugt eller beskadiget. Hvis du abonnerer på vores nyhedsbrev, får du en forlænget returret på 100 dage. Du som kunde står for fragtomkostningerne ved en eventuel retur.
Det siger vores kunder
Fremragende
Trustpilot
4.5 af 5.0
385 anmeldelser på